تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 12 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 12 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 375 دلار است. اتریوم شب گذشته با یک صعود شارپی تا 415 دلار افزایش قیمت داشت و پس از آن وارد اصلاح قیمت شد.به طور کلی بر اساس سایت coinmarketcap اتریوم طی 24 ساعت گذشته یک افزایش قیمت 5.64% داشته است. اتریوم اگر به روند اصلاح قیمت خود ادامه دهد تا حدود قیمت 357 دلار کاهش قیمت خواهیم داشت و اگر از این محدوده هم بیشتر ریزش کند احتمال کاهش قیمت تا محدوده 320 تا 321 دلار منطقی خواهد بود.شاخص میانگین 50 روزه اتریوم نشان می دهد هنوز شرایط آن برای افزایش قیمت مناسب است.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

اندیکاتور ichimocu هنوز شرایط مثبت بازار اتریوم را نشان می دهد .و اندیکاتور adx نیز صعود پر قدرت را برای اتریوم گزارش کرده است.البته توجه کنید که این بررسی در تایم فریم روزانه است.


اندیکاتور sar در تایم فریم روزانه بالای نمودار قرار گرفته است و کاهش قیمت را برای اتریوم پیش بینی کرده است. اندیکاتور macd اما در این تایم فریم سیگنال خرید اعلام کرده است.

تحلیل اتریوم امروز 12 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 12 مرداد 99

بعد از صعود های شارپی اصلاح قیمت کاملا طبیعیست و اتریوم نیز از این قائده مستثنا نمی باشد.اتریوم در تایم فریم های ساعتی و روزانه اصلاح قیمت خواهد داشت و در حال حاضر وضعیت پایداری ندارد .بهتر است در خرید خود اندکی مکث کنید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در 07-02-99

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 12 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

برچسب ها
مشاهده بیشتر

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن