تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99 ،اتریوم روز گذشته بیت دو قیمت 353 دلار تا 334 دلار ریزش داشت و قیمت کنونی این ارز 345 دلار است.همانطور که در تصاویر مشهود است اتریوم یک ناحیه حمایتی مهم بین 353 دلار و 331 دلار دارد.روز گذشته  اتریوم تا نزدیکی خط حمایت 331 دلار رفت اما در سطح 334 دلار حمایت شد.مهم ترین خط مقاومتی که بر سر راه اتریوم قرار دارد و اتریوم مدت هاست درگیر ان است سطح 353 دلار است،اگر اتریوم موفق شود این سطح را شکست دهد و قیمت بالای سطح 353 دلار تثبیت شود،شاید بتوان به رشد ان امیدوار بود،با توجه به اخبار فاندامنتال مبنی بر شکست اولین پروژه اتریوم 2،رشد شدید این ارز کمی بعید به نظر میرسد و احتمالا مدتی اتریوم بازاری خنثی را پیش رو خواهد داشت.در صورت کاهش قیمت اولین سطح حمایتی 331 دلار  و حمایت بعدی 310 دلار خواهد بود.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 12 مهر 99

درتایم فریم روزانه

دو خط  conversion و baseline ایچیموکو به یکدیگر نردیک شده اند اما هنوز شکست انها کامل نشده است.کندل های روزانه هنوز پایین ابرکومو قرار دارند که نشان دهنده یک روند نزولی است.شاخص SAR نیز بیانگر روندی نزولی است.

تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.12

دو خط مکدی و سیگنال کاملا نشان دهنده بی روندی و وضعیتی خنثی در بازار هست.میانگین متحرک باند بولینگر درگیر کندل هاست و بازار راکد را نشان می دهد.خط ADX نیز مشابه بقیه اندیکاتور ها وضعیت خنثی را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 02-02-99

در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.12

در تایم فریم 4 ساعته در یک روند نزولی قرار داریم.شاخص SAR نیز نشان دهنده روند نزولی است.شاخص RSI پایین سطح 50 قرار دارد و بیانگر کاهش سرعت روند صعودی است.میانگین متحرک 9 روزه نیز درگیر کندل ها شده و بیشتر وضعیتی خنثی را نشان می دهد.


نتیجه کلی تحلیل اتریوم 12 مهر 99

اتریوم هنوز در محدوده حمایتی بین 353 و 331 دلار قرار دارد.اگر حمایت 331 دلار شکسته شود احتمال ریزش تا 310 دلار وجود دارد.اگر میزان تقاضا در سطح 353 به اندازه ای کافی باشد که خط مقاومت شکسته شده و قیمت بالای این خط تثبیت شود نشانه خوبی است.یاداوری این نکته نیز ضروری است که حرکت اتریوم بسیار وابسته به بیت کوین است و در صورت ریزش بیت کوین قطعا اتریوم نیز دچار کاهش قیمت خواهد شد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید

‫8 دیدگاه ها

    1. تصمیم گیری نهایی برعهده خود شماست .اما از لحاظ تکنیکالی اتریوم احتمالا در روزهای آینده روند خنثی را ادامه می دهد بر اساس دیدگاه بلند مدت یا کوتاه مدت خود می توانید سرمایه گذاری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا