تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 13 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 13 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 388 دلار است .اتریوم طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک کاهش 0.74%- داشته است.اتریوم اگر همچنان به اصلاح قیمت خود ادامه دهد احتمال کاهش قیمت تا محدوده 353 تا 357 وجود دارد.شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان می دهد اتریوم در وضعیت مناسبی برای صعود قرار دارد.که در این صورت تارگت قیمتی مورد انتظار برای آن 420 دلار خواهد بود.ادامه روند را با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

با توجه به تصویر بالا خطوط ichimocu و نحوه قرارگیری ابر کومو نشان از بازار مثبت اتریوم دارد. اندیکاتور sar اما در تایم فریم روزانه آغاز کاهش قیمت را برای اتریوم پیش بینی کرده است.


اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال خرید داده است.اندیکاتور rsi مطابق چندروز اخیر در سطح 70 منطقه اشباع خرید به حرکت خود ادامه می دهد و اندیکاتور cci اندکی پایین تر از جایگاه چندروز اخیر خود قرار گرفته اما همچنان با جای گیری در سطح 100 نشان از بازار سبز برای اتریوم دارد.

ethereum analysis on 13 05 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 13 مرداد 99

با توجه به گزارش اندیکاتور ها و بر اساس خطوط روند احتمال تغییر شرایط بازار وجود دارد .همچنین بعد از رصد وضعیت اتریوم در تایم فریم های ساعتی اصلاح قیمت قطعی شده است. اما همچنان شرایط برای صعود و نزول 50_50 پیش بینی می شود .باید عکس العمل اتریوم را در برابر حمایت ها و مقاومت ها ببینیم .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 7 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 13 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

برچسب ها
مشاهده بیشتر

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن