صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 1400

تحلیل تکنیکال اتریوم Eth در تاریخ 13 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. اتریوم در زمان نگارش این مقاله در قیمت 3386 دلار در حال معامله شدن می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

بازار روز گذشته، در مسیر اصلاح جهش سریعی به سمت بالا داشت، که باعث حمایت و رشد ارزهایی مانند اتریوم شد. حمایتی که یکی از محدوده های برگشت به سمت بالا مشخص شده بود، یعنی عدد 3300 دلار، که به خوبی توانست اتریوم را از اصلاح بیشتر در امان نگه دارد.

انتظار میرفت این حمایت شکسته شود و اصلاح کمی عمیق تر باشد، و به محدوده حمایت خط روند صعودی مشخص شده در نمودار، نزدیک شود. اما به هر حال ظاهرا خط روند در قیمت بالاتری می خواهد از اتریوم حمایت کند. خط کیجونسن در اندیکاتور Ichimoku در حال صاف شدن است به این معنی که میخواهد قیمت را به سمت خود بکشاند. که این اتفاق می تواند اتریوم را به سمت 3300 و حتی 3200 برگرداند.

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته:

در بازه زمانی 1 ساعته روند اتریوم رنج شده. یعنی نه صعودی است و نه نزولی. دقت کنید، فقط در این بازه روند به این صورت است. در بازه های بلند تر روند همچنان صعودی است.

بیشتر بخوانید:  رشد قیمت سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

و محدوده نوسان اتریوم در این بازه زمانی، بین 3300 تا 3500 دلار خواهد بود. و تا زمانی که هیچ یک از این دو عدد شکسته نشود. می توان برای معاملات روزانه و کوتاه مدت، در کف محدوده خرید کرده و در سقف محدوده سیو سود کنید. مجددا این اتفاق می تواند تکرار شود.

صرافی کوینکده
تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم

دامیننس اتریوم در حال حاضر روی عدد 18.37 قرار دارد و رو به کاهش است. البته نزدیک حمایت 18.30 است، و انتظار داریم بتواند، دوباره به سمت بالا برگردد.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا