تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99 ، قیمت اتریوم روز گذشته بین 343 تا 351 دلار نوسان کرد و قیمت کنونی این ارز 346 دلار است.چند روزی است که اتریوم صرفا روندی خنثی را از خود به نمایش گذاشته است.اتریوم همچنان زیر مقاومت کلیدی 353 دلار در حال نوسان است و در محدوده حمایتی بین 353 تا 331  دلار قرار دارد.اگر اتریوم موفق شود مقاومت 353 دلار را بشکند و قیمت بالای این محدوده تثبیت شود،نشانه خوبی است و به نوعی سیگنال خرید به حساب می اید.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 13 مهر 99

درتایم فریم روزانه

دو خط conversion و baseline با یکدیگر درگیر شده اند اما شکست ان ها کامل نشده است،همچنین کندل های روزانه همچنان زیر ابرکومو قرار دارند که نشانه خوبی نیست.شاخص SAR بالای کندل ها و بیانگر روندی نزولی است.

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99
تحلیل اتر 99.7.13

درتایم فریم روزانه میانگین متحرک باند بولینگر درگیر کندل ها است.پهنای باند و میانگین متحرک هر دو نشان دهنده بازاری خنثی هستند.شاخص CCI با شیب اهسته ای به سمت سطح 0 در حرکت است اما با توجه به مجموعه ای از عوامل شکست ان بعید به نظر می رسد.دو خط مکدی و سیگنال کاملا بازاری راکد و بدون روند را نشان می دهند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 20 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.13

در تایم فریم 4 ساعته شاخص SAR نشان دهنده روندی نزولی است.میانگین متحرک باند بولینگر نیز بالای کندل ها و سیگنال خرید نداده است.شاخص CCI نیز هنوز در وضعیت مثبتی قرار نگرفته است.


نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99

اتریوم در حال دست و پنجه نرم کردن با مقاومت مهم 353 دلار است.اگر موفق شود این سطح را شکست دهد تازه  ان موقع است که میتوانم بگوییم اتریوم حرکتی را از خود نشان داده است.چند روز گذشته صرفا روندی خنثی داشته و هیچ نوسان خاصی را از خود نشان نداده است.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 13 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا