تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 14 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 14 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

اتریوم در زمان نگارش تحلیل روزانه در قیمت 3864 دلار در حال معامله شدن می باشد، در نهایت نتوانست مقاومت 4،000  دلاری را رو به بالا بشکند و آن را تثبیت کند بنابر این با توجه به واگرایی نزولی مثبت دیروز که در تحلیل ذکر گردیده بود دچار اصلاح قیمتی شده است و به معامله گرانی که نوسان گیر بودند توصیه شد که در صورت شکست خط روند حتما سیو سود داشته باشند.

در حال حاضر همچنان مقاومت قیمتی 4،000 دلار را در پیش روی خود دارد در صورت گذر از این مقاومت، مقاومت بعدی 4،358 دلار را پیش رو خواهد داشت. تریدر های بازار امروز هم باید حواسشون به اندیکاتور RSI در تایم فریم 4 ساعته باشه درسته که به منطقه امن ترید برگشته و در این تایم فریم دارای واگرایی مثبت صعودی میباشد. در ضمن در صورتی که اتریوم موفق به تثبیت قیمت در شرایط کنونی نشود محدوده 3،836 دلار و 3،596  دلار همچنان بعنوان پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تحلیل اتریوم امروز 14 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

تحلیل اتریوم امروز 14 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل اتریوم امروز 14 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس اتریوم

در ارتباط با دامیننس اتریوم هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس اتریوم 20.06 می باشد که نسبت به پایان روز گذشته افزایش داشته است. دامیننس اتریوم به خط مقاومت 20.50 برخورد کرده و نتوانست این مقاومت را بشکند و دچار اصلاح گردیده و با خط حمایتی 19.95 بعنوان پشتیبان مهم در حال نوسان است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال لایت کوین LiteCoin در تایم فریم هفتگی _ امروز 6 شهریور ماه 1399

حجم معاملات اتریوم

حجم خرید و فروش نسبت به دیروز کاهش چشم گیری داشته و تقریبا حجم خرید در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز بیشتر شده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه با توجه به واگرایی مثبت صعودی تصمیم به ورود در بازار بیشتر شده است.

صرافی ایرانی کارت

شاخص کل بازار اتریوم

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2.261T) نسبت به پایان دیروز (2.259T) افزایش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته افزیش پیدا کرده است.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا