صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 15 مهر 1400

تحلیل تکنیکال اتریوم Eth در تاریخ 15 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. اتریوم در زمان نگارش این مقاله در قیمت 3548 دلار در حال معامله شدن می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل اتریوم امروز 15 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

ارز دیجیتال اتریوم در کانال صعودی خود، همچنان در حال بالا رفتن است. حمایتی که روز گذشته از آن صحبت شد، یعنی محدوده 3400 تا 3300، به خوبی از اصلاح بیشتر اتریوم جلوگیری کرد، که این حمایت کف کانال صعودی هم بود.

در حال حاضر حمایت خوب 3500 دلار برای اتریوم وجود دارد و مقاومت آن 3600 دلار است که می تواند یک بار دیگر برای تست شکست مقاومت 3600 دلار به سمت بالا حرکت کند. کندل های آخر هم به اندیکاتور EMA واکنش خوبی داشته اند. تا زمانی که کانال صعودی شکسته نشود، اتریوم میتواند به اهداف بالاتر برسد، هدف بعدی آن، 3700 دلار است.

تحلیل اتریوم امروز 15 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم امروز 15 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته:

تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم

با اینکه قیمت اتریوم در حال بالا رفتن است، اما دامیننس آن 1.79 درصد کاهش را تجربه کرد. که به دلیل حجم بالای تراکنش های بیت کوین و انتقال پول های بیشتر به سمت خود بیت کوین بوده است. البته این کاهش موقتی است. زیرا دامیننس اتریوم از روند نزولی میان مدت خارج شده و به زودی با مساعد ماندن شرایط بازار بالا می رود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 1400

تحلیل دامیننس تتر

دامیننس تتر به طور مداوم در حال کاهش است و همان طور که گفته شد، پول های نقد به سمت خرید ارزها هدایت می شود. دو حمایت خیلی مهم برای دامیننس تتر وجود دارد. 2.65 و 2.41 که اگر به آنها واکنش دهد، یکی از نشانه های اصلاح بازار می باشد. این شرایط دقیقا مشابه شرایطی است که بیت کوین به عدد 60 هزار دلار برسد.

صرافی کوینکده

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا