تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 16 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 16 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

اتریوم در زمان نگارش تحلیل روزانه در قیمت 3،924 دلار در حال معامله شدن می باشد، و طی یکی دو روز گذشته در حال رنج زدن در این محدوده می باشد. البته واگرایی منفی که در تایم فریم روزانه ایجاد شده هنوز توسط تایم فریم های کوچکتر تایید نشده ولی در هر صورت حتما حواستن به این واگرایی منفی باشد . در حال حاضرهمچنان مقاومت قیمتی 4،000 دلار را در پیش روی خود دارد در صورت گذر از این مقاومت، مقاومت بعدی 4،358 دلار را پیش رو خواهد داشت.

تریدر های بازار همچنان باید حواسشون به اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه باشه درسته که هنوز در منطقه امن ترید قرار دارد. در ضمن در صورتی که اتریوم موفق به تثبیت قیمت در شرایط کنونی نشود محدوده 3،836 دلار و 3،596 دلار همچنان بعنوان پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 16 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 16 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 16 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

 

دامیننس اتریوم

 در ارتباط با دامیننس اتریوم هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس اتریوم 19.30 می باشد که نسبت به پایان روز گذشته کاهش داشته است. دامیننس اتریوم به خط حمایت 18.96 نزدیک شده و بعنوان پشتیبان مهم در حال نوسان است. در ارتباط با دامیننس تتر هم باید در نظر داشته باشید که در نقطه حساسی قرار داشته و ممکن است حمایت شود که در صورت تغیر جهت دامیننس تتر حتما نسبت به تصمیم جهت سیو سود خود از بازار تفکر نمایید.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات اتریوم

فروش نسبت به دیروز کاهش چشم گیری داشته و تقریبا حجم فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز کمتر شده است، این شاخص بیانگر این هست که در این نقطه انتظار حمایت وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 7 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

شاخص کل بازار اتریوم

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2387T) نسبت به پایان دیروز (2375T) افزایش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته افزیش پیدا کرده است هرچند که به نقطه مقاومتی نزدیک گردیده و احتمال اصلاح وجود دارد.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا