تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 ، ارز دیجیتال اتریوم ، روز گذشته با ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده 890 دلار ریزش داشت اما در این ناحیه به شدت حمایت شد و توانست دوباره تا 1130 دلار رشد داشته باشد . این ارز محبوب که بیشترین ارزش بازار را بعد از بیت کوین به خود اختصاص داده است ، هم اکنون با قیمت 1008 دلار در حال معامله شدن است و هر ریزش قیمت بیت کوین قطعا روی آن تاثیر گذار خواهد بود . اولین سطح مقاومتی 1050 دلار و مقاومت بعدی 1115 دلار خواهد بود ، اگر پادشاه ارزها یعنی بیت کوین ، کاهش قیمت نداشته باشد ، اتریوم باز هم جای رشد دارد و حتی ممکن است به اوج قیمت خود برسد ،  دامیننس اتریوم نسبت به روز گذشته کمی کاهش داشته است و در این لحظه برابر با 13.7 است . سطوح حمایتی اتریوم ابتدا 970 دلار و حمایت بعدی 925 دلار خواهد بود . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 15 دی 99

تایم فریم روزانه

خطوط اندیکاتور ایچیموکو همچنان در شرایط خوبی هستند و کندل های روزانه نیز بالای ابرکومو قرار دارند .

تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 در تایم فریم روزانه
تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 در تایم فریم روزانه

خطوط روند صعودی همچنان معتبر هستند ، شاخص RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد و فعلا شرایط خوبی دارد ، معامله گران جدال سرسختی روی سطح 1100 دلار باهم دارند که اگر این سطح با موفقیت شکسته شود ، تا رسیدن به اوج قیمت اتریوم یعنی 1400 دلار راه سختی در پیش نداریم .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین 29 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 در تایم فریم 4 ساعته

شاخص RSI در حال شکست سطح 70 روبه پایین است ، اگر این شکست کامل شود می توان نوعی سیگنال فروش باشد اما فعلا شرایط خوبی دارد . محدوده 970 دلار به شدت حمایتی قوی را تشکیل داده است .

کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 16 دی 99

احتمال ادامه روند صعودی اتریوم وجود دارد اگر بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشد . این ارز بازهم جای رشد دارد  اما در صورت کاهش قیمت سطوح 970 و 950 دلار ، حمایت هایی قوی را تشکیل داده اند و هر ریزش قیمتی از این ارز ، با حمایت شدید خریداران همراه بوده است .

 

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 16 دی 99 ” همراه ما بودید.

منیع : زوم ارز


بیشتر بخوانید:

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا