دسته‌بندی نشده

تحلیل اتریوم امروز 17 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 17 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

اتریوم در زمان نگارش تحلیل روزانه در قیمت 3،230 دلار در حال معامله شدن می باشد، و طی یکی دو روز گذشته ریزش شدیدی با توجه به واگرایی منفی در تایم فریم روزانه و 4 ساعته پیش بینی شده دیروز تجربه کرد. (البته واگرایی منفی که در تایم فریم روزانه ایجاد شده هنوز توسط تایم فریم های کوچکتر تایید نشده ولی در هر صورت حتما حواستن به این واگرایی منفی باشد) در حال حاضر همچنان مقاومت قیمتی 3430 دلار را در پیش روی خود دارد در صورت گذر از این مقاومت، مقاومت بعدی 3581 دلار را پیش رو خواهد داشت.

تریدر های بازار همچنان باید حواسشون به اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه باشد که ترید در منطقه نا امن قرار گرفته و در صورت ترید به سود های کمتر قانع باشید. در ضمن در صورتی که اتریوم موفق به تثبیت قیمت در شرایط کنونی نشود محدوده 3،222 دلار و 3،311 دلار همچنان بعنوان پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 17 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

 

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 17 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 17 شهریور 1400
بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس اتریوم

 در ارتباط با دامیننس اتریوم هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس اتریوم 19.21 می باشد که نسبت به پایان روز گذشته افزایش داشته است. دامیننس اتریوم به خط حمایت 18.96 نزدیک شده و بعنوان پشتیبان مهم در حال نوسان است. در تحلیل دیروز به این نکته اشاره شد که (در ارتباط با دامیننس تتر هم باید در نظر داشته باشید که در نقطه حساسی قرارداشته و ممکن است حمایت شود که در صورت تغیر جهت دامیننس تتر حتما نسبت به تصمیم جهت سیو سود خود از بازار تفکر نمایید.)

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات اتریوم

فروش نسبت به دیروز کاهش چشم گیری داشته و تقریبا حجم فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز کمتر شده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه انتظار حمایت وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  نوسانات توکن های DeFi

شاخص کل بازار اتریوم

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2023T) نسبت به پایان دیروز (2.108T) کاهش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته کاهش پیدا کرده است. در تحلیل دیروز اشاره شد(هرچند که به نقطه مقاومتی نزدیک گردیده و احتمال اصلاح وجود دارد.)

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا