تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99 ، روز گذشته اتریوم از 331 دلار تا 343 دلار افزایش قیمت داشت،اما بازهم در این سطح نماند و قیمت کنونی این ارز 339 دلار است.اتریوم همچنان زیر مقاومت مهم 353 دلار د رحال نوسان است،اتریوم حمایت مهمی در سطح 331 دلار دارد که اگر این حمایت هم شکسته شود احتمال کاهش قیمت تا 310 دلار وجود دارد.اتریوم طرفداران خود را خسته کرده و عده ای زیادی چشم دوخته اند که چه زمانی این مقاومت شکسته خواهد شد.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 17 مهر 99

تایم فریم روزانه

خط baseline کاملا بالای خط conversion قرار گرفته و سیگنال فروش داده است.کندل ها همچنان پایین ابرکومو هستند که نشان دهنده روندی نزولی است.شاخص SAR نیز بیانگر روندی کاهشی است.

تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.17

دو طخ مکدی و سیگنال روی هم قرار دارند و شررایطی خنثی را نشان می دهند.شاخص CCI روی سطح -100 قرار دارد و رووندی نزولی را نشان می دهد.میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل ها و سیگنال فروش داده است.


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.17

در تایم فریمم 4 ساعته میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل ها و نشان دهنده روندی نزولی است.دو خط مکدی و سیگنال به یکدیگر نزدیک شده اما هنوز شکست انها کاملا نشده است که بگوییم سیگنال خرید داده اند.شاخص CCI از سطح -100 به سمت بالا در حرکت است که شاید بتواند به معنای این باشد که قیمت کمی افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 16 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99

اتریوم همچنان در حال ادامه روند خسته کننده قبلی است.اگر سطح 331 دلار را نیز شکست دهد می توان گفت اتریوم حتی از روند خنثی هم خارج شده و در یک روند نزولی قرار گرفته است.مهم ترین مقاومتی که سر راه اتریوم قرار دارد سطح 353 دلار است.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 17 مهر 99  ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا