تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99  ، به دنبال ریزش بیت کوین در شب گذشته، اتریوم نیز تا سطح ۴۲۳ دلار ریزش داشت. این ارز توانست کمی بازیابی شود و تا ۴۴۳ دلار رشد کند اما نتوانست بالای مقاومت ۴۴۰ دار تثبیت شود و دوباره به پایین آن ریزش داشت. اولین مقاومتی که  سد راه اتریوم است سطح ۴۴۰ دلار است اگر این سطح با موفقیت شکسته شود احتمال رشد تا ۴۷۰ دلار وجود دارد. در صورتی که بیت کوین به رشد خود ادامه دهد و یا در محدوده ثابتی نوسان کند احتمال ادامه رشد اتریوم قوت می‌گیرد.مخصوصاً اینکه خبرهایی مبنی بر عرضه فاز ۰ اتریوم ۲ وجود دارد. احتمال رشد اتریوم در چند ماه آینده قطعی است. اگر اتریوم ریزش داشته باشد احتمالاً در محدوده ۴۲۳ دلار حمایت خواهد شد. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد. البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند. از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 18 آبان 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR شرایط خوبی دارد. دو خط ایچیموکو وضعیت حساسی دارند و باید زیر نظر گرفته شوند.

تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.18

دو خط مکدی وسیگنال شرایط خوبی دارند. شاخص CCI بالاتر از سطح +صد است اما جهت آن کمی خطرناک است. میانگین متحرک ۹ روزه نیز وضعیتی روبه رشد را نشان می‌دهد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.18

در تایم فریم ۴ ساعت شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز فعلاً شرایط خوبی ندارد. شاخص CCI موازی سطح ۰ درحرکت است و فعلاً سیگنال فروش نداده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 26 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99

درصورتی‌که ریزش بیت کوین مانع اتریوم نشود، احتمال رشد این ارز بالاست. اگر سطح ۴۴۰ دلار با موفقیت شکسته شود رسیدن به سطح ۴۷۰ و ۴۸۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 18 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا