تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 18 دی 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 18 دی 99  ، اتریوم بعد از گذشت از مقاومت 1175 ، در این لحظه با قیمت 1218 دلار در حال معامله شدن است . در صورتی که قیمت بالای این مقاومت تثبت شود ، تارگت بعدی 1400 دلار خواهد بود . در غیر این صورت احتمال ریزش قیمت تا 1170 و خط روند صعودی وجود دارد . دامیننس اتریوم در محدوده ثابتی در حال نوسان است و برابر با 13.7 است . اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد ،  اتریوم هم قطعا به رشد خود ادامه خواهد داد . اتریوم بازهم جای رشد دارد و تا کنون فقط نصف مسیر را طی کرده است . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 18 دی 99

تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 18 دی 99
تحلیل اتریوم 99.10.18

خطوط روند صعودی همچنان معتبر است و شاخص RSI نیز در محدوده اشباع خرید قرار دارد و فعلا وضعیت خوبی دارد . تا زمانی که خطوط روند صعودی معتبر است جای نگرانی نیست و احتمال رشد وجود دارد ، اهمیت این خطوط را دست کم نگیرید .


تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 18 دی 99
تحلیل اتریوم 99.10.18

شاخص RSI در محدوده اشباع خرید است . اگر خطوط روند صعودی به همین شکل حمایت شود ، اتریوم در ساعات آینده بازهم صعود خواهد کرد ، اما اگر اولین خط روند صعودی شکسته شود ، احتمال ریزش تا 1070 دلار وجود دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 3 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 18 دی 99

اتریوم فعلا شرایط خوبی دارد و هم بستگی زیادی با بیت کوین از خود نشان داده است . اگر بیت کوین کاهش قیمت نداشته باشد اترویم به روند صعودی خود تا 1400 دلار ادامه خواهد داد . در غیر اینصورت امکان اصلاح قیمت وجود دارد اما سطح 980 دلار حمایت به شدت مهمی است .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 18 دی 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب :


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا