تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99 ، روز گذشته اتریوم از سطح 353 دلار تا 379 دلار افزایش قیمت داشت.این ارز بالاخره مقاومت 353 دلار را شکست و به بالای این سطح صعود کرد که البته این رشد به دنبال رشد بیت کوین اتفاق افتاد.اگر اتریوم همچنان بالای مقاومت 369 دلار باقی بماند و قیمت تثبیت شود،احتمال رشد قیمت تا 390 دلار وجود دارد.البته به شرطی که بیت کوین کاهش قیمت نداشته باشد.اولین سطح حمایت اتریوم در صورت ریزش 369 دلار است،اگر از این سطح هم ریزش داشته باشد احتمالا در محدوده 350 دلار حمایت خواهد شد.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 19 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم کندل ها هنوز بالای ابرکومو قرار نگرفته اند و دو خط conversion و baseline سیگنال خرید ندادند اما همین که خط conversion کندل روزانه را شکشته و زیر ان قرار گرفته خود به نوعی سیگنال خرید است.شاخص SAR در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و نشانه های مثبتی مبنی بر خرید دارد.

تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.19

دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی قرار دارند،شاخص CCI بالای سطح +100 قرار گرفته و روندی رو به رشد را نشان می دهد.میانگین متحرک باندبولینگر نیز پایین کندل ها قرار دارد و به نوعی سیگنال خرید داده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل قیمت آلت کوین ها

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.19

در تایم فریم 4 ساعته دو خط مکدی و سیگنال در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند.شاخص CCI از بالای سطح +100 به سمت پایین در حرکت است پس احتمالا اصلاح قیمتی در پیش خواهیم داشت.میانگین متحرک باندبولینگر نیز در وضعیت خوبی است و نشان دهنده روندی افزایشی است.


کلام اخر تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99

اتریوم روز گذشته دو خط مقاومت مهم و کلیدی 353 و 369 دلار را شکست،اگر قیمت بالای 369 دلار تثبیت شود،تارگت بعدی 390 خواهد بود.اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد،می توان گفت اتریوم حرکت صعودی خود را اغاز کرده است.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 19 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا