تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 262 دلار است.اتریوم روز گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش 7.63% داشته است.اتریوم با یک سعود شارپی از دو مقاومت روبروی خود عبور کرد و در جایگاه 260 دلار قرار گرفت. در تحلیل روزگذشته اشاره کردیم که اگر از مقاومت 249 دلار عبور کند وارد کانال 250 دلار می شود .و اکنون می بینیم که از این مقاومت سخت که بارها به آن برخورد کرده و برگشته ،عبور کرده است.شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان می دهد امکان کاهش قیمت وجود دارد.اتریوم اگر به روند صعودی خود ادامه دهد تارگت قیمتی بعدی برای آن حدود 277 دلار خواهد بود.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

با توجه به تصویر بالا خطوط ichimocu کاهش قیمت را برای اتریوم گزارش کرده است.اما نمودار هنوز بالای ابر کومو قرار گرفته است.اندیکاتور sar نیز افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده است.


اندیکاتور macd در تایم فریم دیلی سیگنال خرید داده است.اندیکاتور rsi با رسیدن به سطح 70 از شرایط مناسب ترید گزارش می کند و اندیکاتور cci با قرار گرفتن بالای سطح 200 بازار پایدار اتریوم را نشان داده است.

تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99


در تایم فریم 4 ساعته خطوط روند در اندیکاتور ها شرایط مناسب را نشان می دهند . اما  اندیکاتور cci نشان می دهد امکان تغییر شرایط بازار اتریوم وجود دارد .اندیکاتور macd اما در تایم فریم 4 ساعته نیز سیگنال خرید می دهد.
تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99

اتریوم یک صعود شارپی داشته است و با توجه به بررسی اندیکاتورها امکان اصلاح قیمت وجود دارد.تریدرها بازار اتریوم را در تایم فریم های کوتاه مدت در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ریپل امروز 25 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال ریپل(XRP) در تایم فریم روزانه

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 2 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا