تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99 ، روز گذشته با ریزش قیمت بیت کوین ، اتریوم هم تا محدوده 1230 دلار ریزش قیمت داشت اما در محدوده خطوط روند صعودی خود حمایت شد و تا 1390دلار رشد داشت ، در این سطح موفق به شکست مقاومت نشد و دچار ریزش قیمت شد که البته ریزش بیت کوین هم روی آن بی تاثیر نبود و در این لحظه با قیمت 1323  دلار در حال معامله شدن است . اولین سطح مقاومتی که سد راه اتریوم است ، ابتدا 1350 دلار و بعد 1390 دلار است . در صورت کاهش قیمت سطوح حمایتی ابتدا 1300 و بعد 1270 دلار است . اگر بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد ، قطعا روی روند اتریوم نیز تاثیرگذار خواهدبود اما اگر بیت کوین در همین محدوده باقی بماند یا رشد کند ،احتمال رشد اتریوم قوت می گیرد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 2 بهمن 99

تایم فریم روزانه

خطوط اندیکاتور ایچیموکو همچنان شرایط  خوبی دارند و کندل های روزانه بالای ابرکومو در نوسان هستند .

تحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.2

خطوط روند صعودی همچنان معتبر هستند و تا زمانی که حمایت این خطوط را داریم جای نگرانی نیست ، شاخص RSI در حال شکست سطح 70 به پایین است اما هنوز هم شرایط خوبی دارد . نوع بسته شدن کندل دیروز کمی نگران کننده است اما به هر حال خریداران از همه سطوح حمایتی به شدت حمایت می کنند .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 1 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.2

کانال صعودی همچنان پابرجا است ، روز گذشته اتریوم دقیقا تا کف کانال ریزش داشت و حمایت شد ، اما اگر این حمایت از دست برود ، اتفاق خوبی برای اتریوم نخواهد بود .شاخص RSI دقیقا روی سطح 50 است و سیگنال خاصی ندارد .


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99

همبستگی بین بیت کوین و اتریوم به شدت بالا است . در صورتی که بیت کوین ریزش قیمت داشته باشد ، قطعا روی روند اتریوم نیز تاثیر گذار است ، خط روند صعودی و سطح 1300 دلار دو حمایت مهم را تشکلیل می دهند .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 2 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMNZG


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا