صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 20 مهر 1400

تحلیل تکنیکال اتریوم Eth در تاریخ 20 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. اتریوم در زمان نگارش این مقاله در قیمت 3481 دلار معامله می شود.

سلام کریپتو

تحلیل اتریوم امروز 20 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

ارز دیجیتال اتریوم ظاهرا به منظقه مقاومتی رسیده که ادامه حرکت صعودی آن، شرایط آرام و مساعدی را می طلبد. بازار این هفته بسیار خوب شروع شده و هنوز هم شرایط بدی به خود ندیده، اما می تواند شرایط حساسی داشته باشد. از این نظر خریدارانی که در قیمت های 3350 تا 3400 دلار اتریوم را خریداری کرده اند، در قیمت 3600 تا 3650 دلار خرید خود را سیو سود میکنند، و در حال نوسان گیری هستند.

به همین دلیل اتریوم در این بازه قیمتی، از کانال صعودی خود که شیب بسیار کمی هم داشت خارج شده، و روند حرکتی آن رنج شده است. همان طور که ملاحظه می کنید، خط روند منحنی نشان از کاهش شدید شیب روند صعودی را میدهد.

اگر حمایت 3350 دلار شکسته شود، اتریوم میتواند به 3200 دلار و سپس تا 3000 دلار ریزش قیمت داشته باشد. اما در حال حاضر ابر اندیکاتور Ichimoku در این ناحیه، حمایت بسیار خوبی را نشان میدهد. و انتظار داریم این محدوده فعلا حفظ شود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته
تحلیل اتریوم امروز 20 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم امروز 20 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته:

این بازه زمانی هم نشان میدهد که اتریوم به محدوده 3600 برخورد کرد و مجدد به سمت پایین برگشت. در حال حاضر بازار خرید و فروش اتریوم نوسانی شده، اما خریداران بلند مدتی، هنوز سود های خود را برداشت نکرده اند، و به اعداد بالاتری فکر میکنند.

صرافی کوینکده
تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم بازه زمانی 1 ساعته

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا