تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

اتریوم در زمان نگارش تحلیل روزانه در قیمت 3،271 دلار در حال معامله شدن می باشد، در حال حاضر همچنان مقاومت قیمتی 3430 دلار را در پیش روی خود دارد در صورت گذر از این مقاومت، مقاومت بعدی 3581  دلار را پیش رو خواهد داشت.

تریدرهای بازار همچنان باید حواسشون به اندیکاتور RSI در تایم فریم 4 که واگرایی منفی ایجاد شده باشد که پوزیشن های خود را نسبت به این واگرایی ایجاد شده ببندند. در ضمن در صورتی که اتریوم موفق به تثبیت قیمت در شرایط کنونی نشود محدوده 3،222 دلار همچنان بعنوان پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 22 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

 

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 21 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 22 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس اتریوم

در ارتباط با دامیننس اتریوم هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس اتریوم 18.73 می باشد که نسبت به پایان روز گذشته کاهش داشته است. دامیننس اتریوم مقاومت 18.96 را در مقابل خود دارد و هنوز موفق به شکست این مقاومت نشده است در ضمن دامیننس تتر در حال افزایش می باشد که بیانگر این نکته می باشد که ارزها دارند نقد میگردند پس نیاز هست بازار را بیشتر تحت نظر قرار بدهید.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات اتریوم

خرید نسبت به دیروز افزایش چشم گیری داشته و تقریبا حجم فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز بیشتر شده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه انتظار حمایت وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 26 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

شاخص کل بازار اتریوم

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارز ها (2.051T) نسبت به پایان دیروز (2.134T) کاهش داشته که طی دو سه روز گذشته در حالت رنج در این محدوده می باشد، و اقبال مردم با توجه به اصلاح اخیر نسبت به رمز ارزها کمتر شده است.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا