تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 99 ،ارز اتریوم روز گذشته بین دو قیمت 356 و 375 در نوسان بود.اگر  اتریوم بتواند خود را بالای سطح 370 تثبیت کند تارگت بعدی این ارز سطح 396 دلار خواهد بود.در صورت ریزش قیمت اولین حمایت در ناحیه 328 دلار قرار خواهد داشت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم

تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 99
تحلیل اتریوم

همانطور که در شکل بالا مشهود است،اتریوم در یک کانال صعودی قرار دارد و خط روند صعودی به خوبی از این ارز حمایت کرده و هنوز شکسته نشده است.کندل های روزانه داخل ابر کومو قرار دارند،پس روند را یک روند خنثی یا نزولی تلقی میکنند.خط baseline ایچیموکو بالای خط inversion قرار  دارد که نشانه خوبی نیست.اندیکاتور SAR بالای کندل های روزانه قرار گرفته و هنوز سیگنالی برای خرید نداده است.خط مکدی پایین سطح خط سیگنال قرار دارد و هنوز زمان خوبی برای خرید نیست.


در تایم فریم 4 ساعته خط روند  نزولی شکسته شده است و بالای یک خط روند صعودی قرار داریم.اما ADX این روند صعودی را ضعیف تلقی کرده و امیدی به صعود ندارد.دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت خنثی قرار دارند و موازی باهم در حرکت هستند.اندیکاتور SAR پایین کندل های 4 ساعته و بسیار نزدیک به انها قرار دارد پس احتمال اصلاح قیمت جزیی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 99

سیگنال مثبت قطعی در تایم فریم روزانه و 4 ساعته دیده نمیشود.احتمالا اتریوم امروز هم بین دوناحیه 360 تا 380 نوسان خواهد کرد.البته نوع حرکت ان بسیار وابسته به بیت کوین است . برای گرفتن سودهای جزیی و خرید های کوتاه مدت اتریوم باید حتما نیم نگاهی به بیت کوین داشته باشیم.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 22 شهریور 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا