تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99 ، اتریوم روز گذشته مقاومت 390 دلار را شکست و تا 395 افزایش قیمت داشت اما قیمت بالای این مقاومت تثبیت نشد و دچار ریزش قیمت شد و قیمت کنونی اتریوم 385 دلار است.اتریوم مقاومت 376 دلار را نیز شکست که قیمت بالای این سطح فعلا در حال تثبیت شدن است.پس اولین مقاومتی که سر راه اتریوم قرار دارد سطح 390 دلار است که اگر این مقاومت را قدرتمند شکست دهد احتمال صعود قیمت تا 415 دلار نیز وجود دارد.بعد از بیت کوین بیشترین ارزش بازار ارز های دیجیتال متعلق به اتریوم است.اگر بیت کوین به رشد صعودی خود ادامه دهد قطعا اتریوم نیز تا سطوح 400 دلار رشد خواهد کرد.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های ممختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 22 مهر 99

درتایم فریم روزانه

در این تایم فریم دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی قرار دارند اما کندل ها هنوز درگیر ابرکومو هستند.شاخص SAR نیز بیانگر روندی صعودی و رو به رشد است.

تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.22

میانگین متحرک باندبولینگر همچنان روندی افزایشی را نشان می دهد.دو خط مکدی و سیگنال در وضعیت خوبی هستند.شاخص CCI بالای خط +100 قرار دارد اما با توجه به جهتی که دارد احتمال اصلاح قیمت را می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین در 20-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.22

در این تایم فریم نیز میانگین متحرک باندبولینگر روندی صعودی را نشان می دهد.شاخص CCI توسط سطح +100 حمایت شده که می تواند نشانه خوبی باشد.شاخص SAR بیانگر روندی رو به رشد است.


کلام اخر تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 22 مهر 99

به طور کلی اتریوم در وضعیت خوبی قرار دارد اگر قصد خرید آن را دارید همه جوانب را سنجیده و به موقع خرید کنید.توجه به این نکته ضروری است که بین بیت کوین و اتریوم هم بستگی مثبتی وجود دارد،اگر بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد قطعا اتریوم را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا