تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 ، قیمت اتریوم امروز با یک  6.2 % – تا 233 دلار ریزش کرده است.در حال حاضر بر اساس خطوط فیبو قیمت اتریوم دقیقا روی خط حمایت 0.786 قرار دارد.در صورت شکست کامل این خط به سمت پایین قیمت اتریوم احتمالا تا حدود 221 دلار هم نزول خواهد داشت.

با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور rsi به سمت خط 50 ریزش کرده است اما هنوز بالاتر از آن قرار دارد.اندیکاتور macd سیگنال فروش خود را اعلام کرده است.اندیکاتور ma روند صعودی را برای اتریوم نشان داده است.

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 با rsi macd ma


اندیکاتور mom به زیر خط صفر رسیده است.به ما هشدار ریزش بازار را می دهد.اندیکاتور mfi نشان می دهد نقدینگی بازار نسبت به روز گدشته کاهش یافته است.و اندیکاتور stoc سیگنال فروش می دهد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 با mom mfi stoc


اندیکاتور sar  نمودار قیمتی را قطع کرده و بالای آن قرار گرفته است.شرایط خوبی را پیش بینی نمی کند.اندیکاتور adx سیگنال فروش داده است.و اندیکاتور %r یک سقف تشکیل داده است.همگی هشدار بازار ریزشی را داده اند.

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 با adx sar %rنمودار قیمتی هنوز در محدوده بولینگر و درگیر خط میانی آن است.اندیکاتور cci به خط صفر رسیده اما هنوز پایینتر از آن قرار نگرفته است.

تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 با bb cci

نتیجه گیری : بازار اتریوم ریزش کرده است .تریدرها باید در خریدو فروش خود دقت کنند.البته باید صبر کنیم ببینم که اتریوم خط حمایت 0.786 را به صورت کامل می شکند یا نه در صورت شکست ریزش بیشتری در پی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 23 خرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا