تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 ، قیمت اتریوم در زمان نگارش این مطلب به 236 دلار رسیده است. همانطور که می دانید اتریوم دو روز گذشته متحمل یک ریزش تقریبا 15 دلاری شد.اما امروز با یک صعود 3 دلاری به 236 دلار رسیده.در صورت ادامه ریزش اتریوم نزدیک ترین نقطه حمایت بر اساس خطوط فیبو خط حمایت 231 دلار خواهد بود.که در صورت شکست کامل این خط امکان نزول تا حدود قیمتی 219دلار را دارد.همانطور که در تصویر مشخص شده است و با توجه به خطوط روند نشان داده شده محدوده 219 تا 222 دلار یک مقاومت خیلی زیاد برای اتریوم وجود دارد.احتمال بعدی هم که وجود دارد این است که امکان دارد اتریوم تا 246 دلار پولبک زده و سپس دوباره ریزش کند.در هر صورت باید منتظر بمانیم که آیا اتریوم خط حمایت 231 دلار را به صورت کامل میشکند؟

با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور rsi پس از اینکه به زیر خط هفتاد رسید اکنون بالای خط میانه قرار گرفته است.بازار بدی را نشان نمی دهد اما بنظر باید در این شرایط احتیاط کنید.اندیکاتور ma نشان از بازار صعودی دارد و اندیکاتور macd سیگنال فروش می دهد.

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 با rsi macd ma


اندیکاتور mom پس از اینکه دیروز به زیر خط صفر رسید اکنون روی خط صفر قرار گرفته است.همچنان شرایط مطلوبی را نشان نمی دهد .اندیکاتور mfi نقدینگی بازار را در تعادل نشان می دهد.و اندیکاتور stoc سیگنال فروش خود را اعلام کرده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 با mom mfi stoc


اندیکاتور sar بالای نمودار قرار گرفته ونشان از بازار نزولی دارد.اندیکاتور adx هم ریزش قیمت را پیش بینی کرده است.اندیکاتور %r در آستانه تشکیل کف می باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل کاردانو ADA در تایم فریم هفتگی _ امروز 24 آذرماه 1399

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 با adx sar %r


نمودار قیمتی بالاتر از خط میانی بولینگر ادامه می دهد و اندیکاتور cci کمی بالاتر از خط صفر قرار گرفته.نشان می دهد در این شرایط بهتر است خرید نکنید.

تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 با cci bb

نتیجه گیری : همانطور که در ابتدای تحلیل آوردیم بر اساس خطوط فیبو باید ببینیم که آیا اتریوم خط حمایت 231 دلار را به صورت کامل می شکند یا نه .اما به صورت کلی در حال حاضر بهتر است تریدر ها خریدی نداشته باشند.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 24 خرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا