تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 25 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 25 اسفند 99 ، زوم ارزی های عزیز سلام! قبل از شروع تحلیل به این نکته اشاره کنم که در صورت ریزش قیمت اتریوم، بهترین زمان برای خرید اتریوم است چرا که اتریوم یک به روزرسانی بسیارمهم در ماه جولای دارد که احتمال تاثیرخوبی روی قیمت خواهد داشت، نظر شماچیست؟ به نظر شما قیمت اتریوم در 3 ماه آینده چند است؟ شما هم می توانید تحلیل خود را در قسمت نظرات با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید.

در زمان نگارش این مقاله اتریوم با قیمت 1801 دلار در حال معامله شدن است، درصورتی که حمایت 1790 دلار از دست برود، احتمال ریزش قیمت تا 1750 دلار وجود دارد، حمایت 1790 دلرا به شدت مهم است و اگر از دست برود، بازار خوبی را پیش رو نخواهیم داشت.سطوح مقاومتی مهم نیز 1850 و 1890 دلار است . در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 اسفند 99

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 25 اسفند 99
تحلیل اتریوم 99.12.25

حمایت خط روند صعودی به شدت مهم است، به نظر می رسد خریداران از این محدوده حمایت کنند اما اگر بیت کوین ریزش داشته باشد، کاهش قمیت اتریوم هم امری بدیهی خواهدبود.


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 25 اسفند 99

روند اتریوم به شدت وابسته به بیت کوین است، اما به هر ریزش قیمتی به چشم فرصت خرید نگاه کنید ، اتریوم پتانسیل رشد بالایی دارد و هنوز با ارزش واقعی خود فاصله دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 6 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 25 اسفند 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fPCuZ


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا