تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 ، قیمت اتریوم اکنون به 228 دلار رسیده است.چنانکه در تحلیل های پیشین به شما گفتیم اتریوم اگر تغییر روند ندهد تا حدود 210 دلار ریزش خواهد داشت.در حال حاضر می بینیم اتریوم از حدود 250 دلار تا 228 دلار ریزش کرده است.نشان می دهد روند اتریوم نزولی است.نزدیک ترین خط حمایت در حال حاضر خط حمایت 220 دلار است که اگر آن را هم به طور کامل بشکند تا 210 دلار ریزش می کند .اما اگر این خط را نشکند امکان پول بک وجود خواهد داشت.

با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور rsi دو روز اخیر روی خط میانه قرار گرفته .اطلاعات خاصی گزارش نمی دهد.اندیکاتور macd سیگنال فروش را اعلام کرده و اندیکاتور ma شرایط صعودی را برای اتریوم پیش بینی کرده است.

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 با rsi macd ma


اندیکاتور mom شرایط را نزولی نشان داده است .اندیکاتور mfi نشان می دهد نقدینگی بازار نسبت به روز گذشته بسیار کاهش یافته و اندیکاتور stoc سیگنال فروش می دهد.تریدرها بهتر است در این شرایط خرید نکنند.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 با mom mfi stoc


اندیکاتور های adx و sar هم بازار ریزشی را برای اتریوم پیش بینی کرده اند.نشان می دهند در حال حاضر موقعیت خرید خوبی برای اتریوم وجود ندارد.

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 با adx sar %r


نمودار قیمتی از خط میانی بولینگر به سمت پایین گذر کرده و اندیکاتور cci پایینتر از خط صفر قرار گرفته است.شرایط خوبی را پیش بینی نمی کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 9 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99 با bb cci

نتیجه گیری:  با توجه به روند نزولی اتریوم ،احتمالا اتریوم ریزش خود را تا حدود 220 دلار ادامه خواهد داد.تریدرها بهتر است پوزیشن خرید نداشته باشندزیرا براساس روند نمودار قیمتی و پیش بینی اندیکاتور ها شرایط برای خرید مناسب نیست.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 26 خرداد 99  “همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا