تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 26 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 26 مهر 99 ، روز گذشته اتریوم از ۳۷۹ تا ۳۶۰ دلار ریزش قیمت داشت. اتریوم در محدوده ۳۶۹ دلار حمیات مهمی دارد که اگر از این محدوده ریزش داشته باشد احتمال کاهش قیمت تا ۳۵۴ دلار وجود دارد که روز گذشته در محدوده ۳۶۰ دلار حمایت شد و قیمت کنونی اتریوم برابر با ۳۶۷ دلار است. اولین مقاومتی که سر راه اتریوم قرار دارد سطح ۳۶۹ دلار است که در صورت شکست این سطح امکان صعود تا ۳۹۰ دلار وجود دارد. در تحلیل امروز هم تأکید می‌کنم که حرکت اتریوم بسیار وابسته به بیت کوین است و اگر بیت کوین ریزش داشته باشد قطعاً اتریوم نیز دچار کاهش قیمت خواهد شد. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 26 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم خط conversion ایچیموکو به‌نوعی سیگنال فروش داده است و کندل ها همچنان پایین ابرکومو قرار دارند. شاخص SAR همچنان روندی افزایشی را نشان می‌دهد.

تحلیل اتریوم امروز 26 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.26

میانگین متحرک ۹ روزه سیگنال فروش داده است. دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند. شاخص CCI به زیر سطح +صد سقوط کرده است اما به نظر می‌رسد دوباره در حال رشد است، این نکته می‌تواند کمی امیدوار کننده باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 4 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اتریوم امروز 26 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.26

شاخص SAR بسیار به کندل ها نزدیک شده و احتمال صعود قیمت را می‌دهد. شاخص CCI از سطح -۱۰۰ در حال حرکت به سمت بالاست. میانگین متحرک باندبولینگر به‌نوعی سیگنال فروش داده است.


کلام آخر تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 26 مهر 99

حرکت اتریوم بسیار به بیت کوین وابسته است. اگر شاهد صعود در بیت کوین باشیم قطعاً اتریوم نیز روندی رو به رشد را خواهد داشت. به طور کلی بازار روزهای حساسی را پشت سر می‌گذارد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 26 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا