تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99 ، اتریوم روز گذشته بین دو قیمت ۳۶۳  و ۳۷۰ دلار معامله شد. همان طور که بارها تأکید کردم اتریوم در محدوده ۳۶۹ دلار مقاومت  مهمی دارد و به نظر می‌رسد در حال درگیری با این محدوده مهم است. اگر اتریوم موفق به شکست این خط بشود تارگت بعدی ۳۹۰ دلار خواهد بود البته همه این اتفاق‌ها زمانی می‌افتد که بیت کوین نیز حرکت صعودی خود را  آغاز کرده باشد. در صورت ریزش اولین حمایت در ۳۶۰ دلار و حمایت بعدی در محدوده ۳۵۳ دلار خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی اتریوم در تایم فریم‌های مختلف را با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 27 مهر 99

تایم فریم روزانه

کندل های روزانه همچنان پایین ابرکومو قرار دارند و خط conversion ایچیموکو به‌نوعی سیگنال فروش داده است. شاخص CCI پایین‌تر از سطح +صد به‌صورت افقی درحرکت است و فعلاً سیگنال خاصی نداده است.

تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.27

در تایم فریم روزانه الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. شاخص RSI در حال حرکت به سمت بالای سطح ۵۰ است. میانگین متحرک ۹ روزه در وضعیت خوبی نیست و با کندل ها درگیر شده است. دو خط مکدی و سیگنال نیز بیانگر شرایط خوبی نیستند اما هنوز هم به‌طور قطع سیگنال فروش نداده‌اند.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.27

در تایم فریم ۴ ساعته هنوز زیر یک روند نزولی قرار داریم. میانگین متحرک ۹ روزه به‌نوعی سیگنال خرید داده است. شاخص RSI هنوز پایین سطح ۵۰ است. دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت حساسی قرار دارند و باید دنبال شوند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 15 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

کلام آخر تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 27 مهر 99

حرکت اتریوم به‌شدت وابسته به بیت کوین است. با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته در وضعیت حساسی قرار داریم، احتمال رشد اتریوم در ۲۴ ساعت آینده وجود دارد اما در دنیای رمز ارزها هیچ‌چیز قطعی نیست و با یک حرکت ناگهانی از بیت کوین، شاهد ریزش قیمت آلت کوین‌ها خواهیم بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 27 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫8 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا