تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 28 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 28 مهر 99 ، اتریوم روز گذشته از سطح ۳۶۲ دلار تا ۳۸۰ دلار رشد قیمت داشت. در واقع اتریوم به دنبال رشد بیت کوین، صعود کرد و موفق به شکست مقاومت ۳۶۹ دلاری شد. اما بازهم مقاومت ۳۹۰ دلار را شکست نداد و همچنان پایین این سطح در حال نوسان است. اولین سطح حمایتی در صورت ریزش قیمت،۳۶۰ دلار است. اینکه ادامه حرکت اتریوم به چه شکل خواهد بود بسیار وابسته به بیت کوین است. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 28 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم کندل ها همچنان پایین ابرکومو قرار دارند. خط Cconversion ایچیموکو سیگنال فروش داده است و شاخص RSI در حال برگشت به سطح ۵۰ است.

تحلیل اتریوم امروز 28 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.28

میانگین متحرک باندبولینگر  همچنان  روندی افزایشی و روبه رشد را نشان می‌دهد. شاخص CCI پس از برخورد به سطح +صد در حال بازگشت است که نشانه خوبی نیست. شاخص MOM نیز در حال شکست سطح ۰ به سمت پایین است. پهنای باند بیشتر روندی خنثی را نشان می‌دهد.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اتریوم امروز 28 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.28

خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته شکسته شده است اما هنوز پایین یک خط روند نزولی طولانی‌تری قرار داریم. میانگین متحرک باندبولینگر همچنان روندی افزایشی و روبه رشد را نشان می‌دهد. شاخص CCI در حال حرکت به سمت بالاست، همچنین شاخص MOM بالای سطح ۰ قرار دارد و با توجه به جهتی که دارد، افزایش قیمت را نشان می‌دهد. در تایم فریم ۴ ساعته هنوز به‌طور قطع سیگنال ریزشی نداریم پس می‌توان به صعود امیدوار بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال ریپل XRP در تایم فریم هفتگی _ 11 مرداد ماه 1399

کلام آخر تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 28 مهر 99

اگر اتریوم بالای مقاومت ۳۶۹ دلار تثبیت شود، تارگت بعدی ۳۷۶ و بعدازآن ۳۹۰ دلار خواهد بود.همه‌ی اینها زمانی اتفاق می‌افتد که بیت کوین نیز به رشد خود ادامه دهد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 28 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا