تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 29 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 29 تیر 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 234 دلار است.اتریوم طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت COINMARKETCAP یک افزایش 0.79% داشته است.اتریوم چند مدت اخیر در محدوده 228 تا 239 دلار مدام در حال تولرانس بوده و بارها با این خطوط حمایت و مقاومت برخورد داشته است .اما هنوز از این دو محدوده خارج نشده است.چناچه از مقاومت 239 دلار عبور کند احتمال افزایش قیمت تا 249 دلار را داریم.و چنانچه خط حمایت 228 دلار را بشکند تا حدود قیمت 217 دلار انتظار کاهش قیمت را داریم. با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

 اندیکاتور ICHIMOCO نشان از افزایش قیمت اتریوم را دارد.اندیکاتور RSI زیر سطح میانی حرکت می کند نشان می دهد باید کمی احتیاط کنید در خرید. و اندیکاتور SAR نیز صعود قیمت اتریوم را پیش بینی کرده است.اندیکاتور CCI نیز روی خط صفر حرکت می کند .بهتر است تریدرها در خرید خود مکث داشته باشند.

تحلیل اتریوم امروز 29 تیر 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 29 تیر 99

با توجه به روند نمودار قیمتی و پس از بررسی اندیکاتور ها به این نتیجه رسیدیم که بهتر است در خرید خود اندکی مکث کنید.شرایطی که اندیکاتورها پیش بینی کرده اند به صورت 50 -50 است یعنی هم امکان صعود و هم امکان نزول به یک اندازه است.بهتر است بازار را لحظه به لحظه در نظر بگیرید تا روند مشخص شود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 7 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 29 تیر 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا