تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99 ، روز گذشته اتریوم تا سطح ۳۸۴ دلار رشد کرد اما بازهم موفق به شکست مقاومت ۳۹۰ دلاری نشد اما، مقاومت ۳۷۵ دلاری را شکست داد و قیمت کنونی این ارز محبوب ۳۷۷ دلار است. اگر قیمت بالای این مقاومت تثبیت نشود احتمال ریزش تا سطوح ۳۶۹ دلار وجود دارد. این بار با رشد چشمگیر بیت کوین، اتریوم رشد چندانی نداشت و تقریباً  در سطوح قبلی باقی ماند. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 29 مهر 99

تایم فریم روزانه

کندل ها همچنان پایین ابرکومو قرار دارند. خط conversion ایچیموکو در شرایط خوبی نیست و به‌نوعی سیگنال فروش داده است. شاخص SAR همچنان روندی افزایشی و روبه رشد را نشان می‌دهد.

تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.29

اتریوم بعد از برخورد به خط روند نزولی کاهش قیمت داشته و موفق به شکست این خط نشده است که نشانه خوبی نیست. دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی هستند اما نمی‌توان گفت سیگنال خرید داده‌اند. شاخص MOM به سطح ۰ برگشته است، در صورت شکست کامل این سطح شاهد ریزش قیمت اتریوم خواهیم بود.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.29

در تایم فریم ۴ ساعته دو خط مکدی و سیگنال در وضعیت نسبتاً خوبی هستند. شاخص MOM به سطح ۰ برگشته است و شرایط خوبی را نشان نمی‌دهد. میانگین متحرک باندبولینگر روندی صعودی را به نمایش گذاشته است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 7 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99

به نظر می‌رسد اتریوم بیشتر در حال درجا زدن است و سیگنالی مبنی بر خرید ندارد.احتمالاً اصلاح قیمت کوچکی را در اتریوم شاهد خواهیم بود.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 29 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا