تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99 ، اتریوم به‌شدت درگیر مقاومت ۶۵۵ دلار است و در این لحظه باقیمت ۶۴۸ دلار در حال معامله شدن است. اولین مقاومت سد راه ارزدیجیتال اتریوم ۶۵۵ دلار و مقاومت بعدی ۶۶۵ دلار است. در صورت ریزش قیمت اولین محدوده حمایتی ۶۴۰ دلار و مقاومت بعدی ۶۳۱ دلار استهم‌بستگی بین بیت کوین و اتریوم بسیار بالا است و رفتار بیت کوین به‌شدت روی اتریوم تأثیر گذار است. اگر شاه رمز ارز ها یعنی بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد قطعاً روی اتریوم هم تأثیر گذار خواهد بود. حجم معاملات اتریوم نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته است اما در مقایسه با دو روز گذشته، حدود ۱۰ میلیارد دلار کاهش داشت. در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 29 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم ، خطوط اندیکاتور ایچیموکو همچنان شرایط خوبی دارند و کندل ها بالای ابرسبزرنگ قرار دارند .

تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.29

حمایت شدن خطوط روند صعودی که در شکل بالا مشاهده می‌کنید به‌شدت اهمیت دارد و شکسته شدن این خطوط به سمت پایین می‌تواند به‌منزله سیگنال فروش باشد. شاخص RSI به‌صورت موازی با سطح ۷۰ درحرکت است و بیشتر روندی خنثی را نشان می‌دهد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.29

شاخص RSI کمی پایین‌تر از سطح ۷۰ قرار دارد و فعلاً وضعیت خوبی دارد. خطوط روند صعودی هم از کندل ها حمایت می‌کنند و وضعیت مساعدی دارند و فعلاً در این تایم فریم سیگنال منفی وجود ندارد.


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99

اتریوم به‌طورکلی شرایط خوبی دارد و برای ادامه روند صعودی باید مقاومت ۶۵۵ دلار را باقدرت شکست دهد. در غیر این صورت ممکن است تا حمایت‌های ۶۴۰ یا حتی ۶۳۱ دلار ریزش قیمت داشته باشدتأثیر رفتار بیت کوین روی اتریوم را دست‌کم نگیرید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 29 آذر 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLZEN


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا