تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 272 دلار است.اتریوم طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش 3.81 % داشته است.اتریوم دو روز اخیر با صعود شارپی به قیمت 272 دلار رسید. اتریوم اگر همچنان به روند صعودی خود ادامه دهد تارگت قیمتی بعدی برای آن 280 دلار خواهد بود که یکبار تا نزدیکی این قیمت پیش رفت اما به آن نرسید.با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

با توجه به تصویر بالا خطوط ichimocu احتمال افزایش قیمت اتریوم را نشان داده اند با توجه به این که نمودار قیمتی هم بالاتر از ابر کومو قرار گرفته شرایط مساعد ترید را نشان می دهد. اندیکاتور sar از احتمال کاهش قیمت اتریوم خبر می دهد و اندیکاتور adx صعود کم قدرت اتریوم را گزارش کرده است.توجه کنید که این بررسی در تایم فریم روزانه است.


اما در تصویر زیر مشاهده می کنید که اندیکاتور macd سیگنال خرید خود را اعلام کرده است .اندیکاتور rsi بالاتر از سطح میانی حرکت می کند که نشان دهنده وجود شرایز خوب برای ترید است .اندیکاتور cci نیز اعلام مارکت امن برای ترید می کند.

تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99

اتریوم در روند صعودی قرار گرفته اما  احتمال اصلاح قیمت آن وجود دارد.تریدرها بازار را در تایم فریم های کوتاه مد نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 25 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا