تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99 ، اتریوم روز گذشته از 354 تا 313 ریزش داشت.نکته ای که کمی در باره این ارز نگران کننده است این است که خط حمایت 331 دلاری را شکسته و تا نزدیکی حمایت بعدی ینی 310 دلار پیش رفته است.حالا سطح 331 دلار تبدیل به یه مقاومت شده است،اگر عرضه و تقاضا به گونه ای باشد که قیمت بالای 331 تثبیت شود تارگت بعدی اتریوم 354 دلار خواهد بود.همانطور که روز گذشته گفته شد وابستگی زیادی بین بیت کوین و اتریوم وجود دارد،در واقع این ریزش بیت کوین تا سطح 10100 بود که منجر به کاهش قیمت اتریوم نیز شد.اگر سطح حمایت 310 دلار شکسته شود،حمایت بعدی 293 دلار خواهد بود.در ادامه نمودار شمعی اتریوم با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 3 مهر 99

درتایم فریم روزانه

کندل روزانه سطح حمایتی ابر کومو را شکست و به پایین ان سقوط کرد.دو خط conversion و baseline اصلا در شرایط خوبی نیستند.شاخص SAR اغاز یک روند نزولی را نشان میدهد.

تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.3

در تایم فریم روزانه خط روند صعودی شکسته شده و پایین یک روند نزولی قرار داریم.میانگین متحرک 9روزه بالای کندل های روزانه قرار دارد و وضعیت خوبی را نشان نمیدهد.دو خط مکدی و سیگنال اصلا شرایط خوبی ندارند.شاخص RSI به سطوح پایین 40 در حال حرکت است.پس در تایم فریم روزانه اندیکاتور ها هنوز سگینال خرید نداده اند.باید بببینیم ایا اتریوم حمایت 310 دلاری را میشکند یا خیر!که اگر این اتفاق بیفتد امکان نزول قیمت تا زیر 300 دلار وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 4 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99
تحلیل اتریوم 99.7.3

در تایم فریم 4 ساعته در یک روند نزولی قرار داریم.کندل های قیمت پایین ابر کومو قرار دارند که بیانگر یک روند نزولی است.دو خط مکدی و سیگنال در وضعیت 50-50 قرار دارند.شاخص CCI روی سطح -100 قرار دارد،اگر از سطح -100 به سمت بالا حرکت کند شاید بتوان به صعود اندک اتریوم امیدوار بود.


نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99

احتمال اینکه اتریوم در چند ساعت اینده به بالای مقامت 331 دلار صعود کند وجود دارد،اگر بیت کوین کمی قدرت پیدا کند ،احتمال قدرت گرفتن اتریوم نیز زیاد خواهد شد. با توجه به اخبار فاندامنتال مبنی بر عرضه فاز اولیه اتریوم 2 در دو ماه اینده و محبوبیت این ارز احتمال ریزش اینن ارز تا زیر 300 دلار کمی کاهش می یابد اما حرکت های ناگهانی بازار قابل پیش بینی است و ریزش بیت کوین باعث نزولی شدن اکثر الت کوین ها نیز میشود.

این تحلیل صرفا نطر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 3 مهر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا