تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400, روز گذشته ابتدا با ثبات قیمت بیت کوین، اتریوم موفق به ثبت اوج قیمتی جدید در محدوده تقریبی 2645 دلار شد، اما نهایتا با ریزش قیمت بیت کوین، با اصلاح قیمت مواجه شد. ارز دیجیتال اتریوم دو حمایت به شدت مهم در ناحیه 2180 و 2140 دلار دارد که اگر ازدست برود، احتمال ریزش قیمت تا 2084 وجود دارد، کف کانال صعودی هم سطح پشتیبانی مهمی را در ناحیه 2040 دلار تشکیل داده است.

سلام کریپتو

اینکه این ارز تا کجا اصلاح قیمت خواهد داشت کاملا بستگی به بیت کوین دارد! اما اگر کف کانال صعودی شکسته شود و کندل روزانه پایین این خط بسته شود، شرایط اتریوم کاملا ناپایدار خواهد بود. دامیننس اتریوم هم در حال کاهش است، برای اینک بهتر حرکات این ارز را پیش بینی کنید توصیه میکنم که حتما تحلیل بیت کوین را مطالعه کنید. در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400

حمایت خط روند صعودی و کف کانال دو سطح پشتیبانی به شدت مهم محسوب می شوند، دو خط مکدی و سیگنال فعلا در شرایط خوبی نیستند و تا زمانی که بیت کوین ریزش داشته باشد، قطعا روی اتریوم هم تاثیر گذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 20 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400

به هر ریزش قیمتی به چشم فرصتی برای خرید نگاه کنید و اصلا نگران نباشید! در نهایت کسانی سود بیشتری خواهند برد که صبر بیشتری دارند.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا