تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 30 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 30 خرداد 99 ، قیمت اتریوم اکنون وارد 227 دلار شده است.در تحلیل روز گذشته این موضوع را پیش بینی کرده بودیم.

اتریوم در 24 ساعت گذشته یک تغییر 1.44%_ داشته است.اتریوم بارها به این مقاومت برخورد کرده و برگشته در حال حاضر هم  هنوز از این مقاومت به صورت کامل عبور نکرده است در صورت عبور از این خط قوی اولین هدف برای قیمت اتریوم حدود 210 دلار خواهد بود.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور rsi به زیر خط میانی رسیده و این نشانه خوبی برای روند اتریوم نیست.اندیکاتور macd سیگنال فروش می دهد و اندیکاتور sar بالای نمودار قیمتی اتریوم قرار گرفته که بازار ریزشی را برای اتریوم اعلام می کند.

تحلیل اتریوم 30 خرداد 99 با rsi macd sar


اندیکاتور mom به زیر خط صفر رسیده است.بهتر است تریدرها برای خرید صبر کنند.اندیکاتور cci و adx نزول قیمت اتریوم را نشان داده اند.

تحلیل اتریوم 30 خرداد 99 با adx mom cci

نتیجه گیری: اتریوم هنوز خط روند صعودی اخیر را خود را نشکسته اما بسیار نزدیک شده است و در صورت شکست این خط روند و با توجه به شرایطی که اندیکاتور ها پیش بینی کرده اند اتریوم بعد از شکست خط روند احتمالا یک ریزش شارپی را تجربه خواهد کرد.سایت زوم ارز به شما تریدرهای عزیز توصیه می کند در خرید خود تعلل کنید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 30 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 30 خرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

برچسب ها
مشاهده بیشتر

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن