تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99، قیمت اتریوم در حال حاضر 238 دلار است. اتریوم روز گذشته براساس سایت coinmarcetcap یک افزایش 1.38% را تجربه کرد .اتریوم در حال حاضر نزدیک به مقاومت 239 دلار است.باید دید که عکس العمل آن در برابر مقاومت پیش رو چگونه خواهد بود . چنانچه از این مقاومت به طور کامل عبور کند احتمالا دوباره قیمت اتریوم وارد کانال 250 دلار می شود و اگر نتواند مقاومت را بشکند تا حدود 217 دلار احتمال کاهش قیمت برای اتریوم وجود دارد.شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان از احتمال کاهش قیمت اتریوم دارد.با اندیکاتورها ادامه روند را برای اتریوم بررسی می کنیم:

خطوط ichimocu با توجه به نحوه قرار گیری همانطور که در تصویر بالا می بینید افزایش قیمت اتریوم را نشان می دهند اما نمودار قیمتی درون ابر کومو قرار گرفته است که این می تواند نشانه ای برای امکان کاهش قیمت اتریوم باشد.

اندیکاتور rsi با قرار گرفتن بالای سطح میانی شرایط مساعدی را برای ترید نشان می دهد.توجه کنید که این بررسی در تایم فریم دیلی می باشد.به تصویر زیر دقت کنید.اندیکاتور cci نیز بالای سطح قرار گرفته و از بابت خرید و فروش در شرایط کنونی بازار اتریوم به ما اطمینان می دهد. اندیکاتور sar نیز درادامه روند اخیر خود صعود قیمت را برای اتریوم گزارش کرده است اما توجه کنید که به نمودار قیمتی نزدیک شده است و این موضوع نشان می دهد امکان تغییر شرایط بازار وجود دارد .بنابراین بهتر است بازار اتریوم را در تایم فریم های کوتاه مدت تر نیز در نظر بگیرید تا خرید سودمند تری داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در 09-02-99

تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99


در تایم فریم 4 ساعته اتریوم همگام با روند بیت کوین می باشد .همانطور که در تصویر زیر می بینید اندیکاتور cci در تایم فریم 4 ساعته خط روند صعودی خود را نشکسته بنابراین می توان امیدوار بود که به روند صعودی خود ادامه دهد.اما در بررسی خطوط روند اندیکاتور rsi در تایم فریم 4 ساعته مشاهده شده که خط روند صعودی اتریوم در این تایم فریم همانند یک مقاومت عمل کرده و اتریوم نتوانسته از آن عبور کند اما هنوز به سطح حمایت مشخص شده نیز نرسیده است.اگر این سطح حماین را بشکند شرایط اتریوم احتمالا ریزش شارپی را تجربه می کند.اندیکاتور macd اما در تایم فریم 4 ساعته سیگنال خرید خود را اعلام کرده است.

تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99

با توجه به بررسی اندیکاتورها و روند نمودار قیمتی به این نتیجه رسیدیم که شرایط حال حاضر اتریوم تقریبا مساعد است اما تعدادی از اندیکاتورها احتمال تغییر روند بازار را پیش بینی کرده بودند بنابراین تریدرها سعی کنند با خریدهای کوتاه مدت به سودهای جزیی اکتفا کنند.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 30 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا