تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 4 دی 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 4 دی 99 ، ارزدیجیتال اتریوم مهم ترین حمایت خود در محدوده  580 دلار را شکست و حتی تا محدوده 550 دلار هم ریزش داشت و در این لحظه با قیمت 574 دلار در حال معامله شدن است . اگر این ارز موفق به شکست سطح 580 دلار را به سمت بالا شود که خب می توان دوباره انتظار صعود داشت و جای نگرانی نیست . اما اگر این اتفای نیافتد احتمال اینکه دوباره اتریوم به سطح 550 دلار برسد وجود دارد . این ارز کاملا خطوط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته و فعلا وضعیت خوبی ندارد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 4 دی 99

تایم فریم روزانه

می توان گفت خط conversion ایچیموکو به نوعی سیگنال فروش داده است .

تحلیل اتریوم امروز 4 دی 99
تحلیل اتریوم 99.10.4

اگر کندل روزانه پایین دومین خط روند صعودی هم بسته شود ، دیگر خطوط روند صعودی معتبر نخواهد بود و اتریوم روند نزولی خود را آغاز خواهد کرد . شاخص RSI  روی سطح 50 قرار دارد و فعلا سیگنال فروش نداده است .


تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 4 دی 99
تحلیل اتریوم 99.10.4

شاخص RSI تا سطح 30 ریزش داشته و اصلا وضعیت خوبی ندارد ، کندل ها تلاش خرس ها برای کاهش قیمت را نشان می دهد . اگر کندل 4 ساعته بتواند مقاومت 580 دلار را شکست دهد می تواند به نوعی سیگنال خرید باشد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 2 دی 99 | تحلیل تکنیکال Teron

کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 4 دی 99

اتریوم فعلا شرایط خوبی ندارد و خطوط روند صعودی کاملا بی اعتبار شدند . همه چیز به این بستگی دارد که مقاومت 580  دلار شکسته خواهد شد یا خیر . تاثیر رفتار بیت کوین روی اتریوم را دست کم نگیرید .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 4 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا