تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99 ، اتریوم روز گذشته بعد از اینکه نتوانست از سطح 1980 دلار فراتر برود ، با ریزش قیمت شدیدی همراه شد و تا محدوده حمایتی 1830 دلار ریزش قیمت داشت ، بعد از رسیدن به این سطح حمایتی تا حدودی حمایت شد و در زمان نگارش این نوشته با قیمت 1870 دلار در حال معامله شدن است . در صورتی که بیت کوین ریزش قیمت  داشته باشد ، قطعا اتریوم هم ریزش قیمت خواهد داشت اما هر کدام از سطوح حمایتی که در ادامه نام برده می شود ، می تواند نقاط مناسبی برای خرید باشد .

اولین سطح حمایتی اتریوم 1860 دلار است ، در صورتی که این محدوده حمایتی شکسته شود ، احتمال اینکه تا 1830 دلار ریزش قیمت داشته باشد ، وجود دارد . سطوح حمایتی بعدی 1800 و بعد 1740 دلار است . در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را در بازه های زمانی مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 4 اسقند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99
تحلیل اتریوم 99.12.4

اتریوم همچنان در کانال صعودی قرار دارد ، با توجه به نوع کندل ها به نظر می رسد بازار ضعیف شده و احتمال ادامه روند ریزشی وجود دارد . به هر حال ادامه روند اتریوم تا حد زیادی به رفتار بیت کوین بستگی دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 26 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99
تحلیل اتریوم 99.12.4

اتریوم زیر خط روند نزولی قرار دارد و هنوز موفق به شکست این خط نشده است ، در صورتی که بتواند این خط را شکست دهد ، می تواند به نوعی سیگنال خرید مجدد اتریوم  باشد .


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99

سطح 1800 و 1750 دلار می تواند نقاط جذابی برای ورود مجدد به بازار باشد ، به هر حال نمی توان منکر تاثیر بیت کوین روی اتریوم شد ، در صورتی که اتریوم تا این محدوده ها ریزش داشت ، در خرید و ورود به بازار تردید نکنید .

ممنون از اینکه ت پایان ” تحلیل اتریوم امروز 4 اسقند 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا