تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400، روز گذشته ارز دیجیتال اتریوم بعداز اینکه تا محدوده 2110 دلار ریزش قیمت داشت خیلی خوب حمایت شد و تا محدوده 2380 دلار رشد قیمت داشت، بعد از اینکه به این محدوده رسید با کاهش قیمت روبه رو شد که خب قاعدتا به علت ریزش قیمت بیت کوین بود. اینکه اتریوم تا کجا ریزش قیمت خواهد داشت بسیار بستگی به رفتار بیت کوین دارد.

سلام کریپتو

اتریوم دو حمایت مهم در محدوده 2280 و 2140 دلار دارد که به شدت حائز اهمیت است و اگر ازدست بروند احتمال ریزش قیمت تا 2080 و 2040 دلار وجود دارد.هریک از سطوح حمایتی که نام برده شد، محدوده های مناسبی برای خریدپله ای و ورود مجدد به بازار است. سطح 2040، محدوده کف کانال صعودی است و حمایت شدن آن به نوعی برای اتریوم سرنوشت ساز است، در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400

حمایت خط روند صعودی به شدت مهم است، از طرفی کندل ها به شدت به کف کانال صعودی نزدیک شده اند و هر لحظه احتمال شکسته شدن آن وجود دارد، دو خط مکدی و سیگنال در حال حاضر در شرایط خیلی خوبی قرار ندارند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 26 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400

اتریوم برای اینکه رشد داشته باشد به ثبات قیمت بیت کوین احتیاج دارد، به نظر نمی رسد فعلا شاهد رشد قیمت زیادی در این دو ارز باشیم کما اینکه شاخص ترس هم در بازار زیاد شده است.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 4 اردیبهشت 1400 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا