تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 ، قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته دچار یک نزول  6.04%- شد.اتریوم روز گذشته پس از برخورد به مقاومت 249 دلار نتوانست این مقاومت را بصورت کامل بشکند و دوباره ریزش کرد.امروز اتریوم بعد از رسیدن به 227 دلار توسط این خط حمایتی حمایت شد و اکنون قیمت اتریوم به 230 دلار رسیده .اتریوم اگر حمایت 227 دلار را هم بشکند تا حدود قیمتی 217 دلار ریزش خواهد کرد .اما اگر باز هم حمایت شود اولین تارگت قیمتی برای آن حدود قیمتی 239 دلار خواهد بود. با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

خطوط اندیکاتور ichimocu خبر از بالارفتن قیمت اتریوم می دهند. اندیکاتور rsi به زیر خط میانی آمده و نشان از نامناسب بودن شرایط برای خرید می دهد،تریدرها توجه کنند.اندیکاتور macd سیگنال فروش می دهد.اما اندیکاتور sar با قرارگرفتن زیر نمودار احتمال صعود قیمت اتریوم را گزارش می کند.

تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 با rsi macd sar


اندیکاتور cci نزدیک به خط 100- شده که نشان می دهد  تریدرها بهتر است پوزیشن خرید نداشته باشند.اندیکاتور mom نیز به زیر خط صفر رسیده و اندیکاتور adx هم شرایط بازار اتریوم را ریزشی اعلام کرده است.

تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 با mom adx cci

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 :

پس از بررسی اندیکاتور ها و با توجه به اینکه اتریوم خط روند صعودی کوتاه مدت خود را شکسته است احتمال نزول قیمت اتریوم وجود دارد.با این حال همانطور که می دانید هر اتفاقی ممکن است.شاید دوباره قیمت اتریوم توسط خطوط حمایتی حمایت شود و دوباره وارد کانال 250 دلار شود .اما اخیرا اتریوم پس از برخورد مداوم به 227 دلار توسط ان حمایت شده و در محدوده 230 تا 240 دلار تولرانس کرده.اما چیزی که در حال حاضر محرز می باشد این است که اتریوم اگر توسط خطوط حمایت نشود شاهد ریزش قیمتی بیشتری خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 10 تیر 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 5 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا