تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 386 دلار است .روزگذشته اتریوم یک کاهش قیمت 3.50%- داشت.اتریوم اکنون بالاتر از خط روند صعودی خود حرکت می کند اما بسیار به ان نزدیک است.که این امکان تغییر هر لحظه بازار اتریوم را نشان می دهد.روز گذشته اتریوم تا 370 دلار نیز کاهش داشت که همانطور در تحلیل روز قبل اشاره کردیم توسط این ناحیه حمایت شد.در حال حاضر اولین تارگت برای اتریوم 398 دلار است.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم 5 شهریور 99

خطوط ICHIMOCU در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند و اندیکاتور بولینگر محدوده 364 دلار را برای اتریوم حمایت می داند. هرچند که در حال حاضر نمودار قیمتی زیر خط میانی بولینگر قرار گرفته است.اندیکاتور SAR آغاز کاهش قیمت را برای اتریوم در تایم فریم روزانه نشان داده است.


اندیکاتور RSI در نزدیکی سطح 50 حرکت می کند تا نشان دهد بازار اتریوم متعادل شده است.اندیکاتور MOM بازار را خطرناک برای ترید نشان داده است.و اندیکاتور MACD در این تایم فریم سیگنال فروش داده است.

تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99


اندیکاتور RSI شرایط را در تایم فریم 4 ساعته نیز نامناسب می داند.بهتر است برای خرید دست نگه دارید.اندیکاتور STOCHASTIC سیگنال خرید داده است و اندیکاتور CCI نشان می دهد صعود بیشتر اتریوم در گرو عبور از مقاومت کلیدی پیش رو است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99

بنظر می رسد خریداران بیشتر تمایل دارند اتریوم را در قیمت های پایین بخرند و این باعث شده اتریوم نتواند بعد از صعود جایگاه خود را حفظ کند و سریعا دچار کاهش قیمت شود.هرچند که تریدرها می توانند با در نظر گرفتن بازار از نوسانات موجود بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 17 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

ممنون که تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 5 شهریور 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا