تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99 ، اتریوم روز گذشته تا محدوده ۴۰۱ دلار ریزش داشت اما در این ناحیه حمایت شد و دوباره توانست تا ۴۱۱ دلار رشد داشته باشد. اتریوم همچنان درگیر مقاومت ۴۱۵ دلار است. اگر اتریوم بتواند این مقاومت را شکست دهد تارگت بعدی ۴۴۰ دلار خواهد بود. عده زیادی از تحلیلگران معتقدند که اتریوم تا پایان سال میلادی سطح ۵۰۰ دلار را تاچ خواهد کرد. اولین محدوده حمایتی اتریوم در ۳۹۸ دلار است. اگر بیت کوین ریزش داشته باشد قطعاً اتریوم نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. اینکه ادامه روند اتریوم به چه شکل باشد بسیار وابسته به بیت کوین است. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 5 آبان 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR همچنان نشان‌دهنده روندی صعودی و روبه رشد است. دو خط conversion و baseline ایچیموکو نیز فعلاً در شرایط خوبی هستند.

تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.5

میانگین متحرک باندبولینگر نشان‌دهنده روندی افزایشی است. شاخص CCI با سطح ۱۰۰ برخورد کرده اما هنوز به‌طور کامل آن را به سمت پایین نشکسته است. شاخص RSI نیز موازی سطح ۶۰ درحرکت است و سیگنال خاصی ندارد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.5

شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است. خط conversion ایچیموکو نیز به‌نوعی سیگنال فروش داده است. شاخص CCI در سطح -۱۰۰  قرار دارد که اصلاً خوب نیست.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 16 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99

اتریوم فعلاً سیگنال خرید ندارد. اگر موفق به شکست مقاومت ۴۱۵ دلار بشود و قیمت بالای این سطح تثبیت شود احتمال صعود تا ۴۴۰ دلار وجود دارد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 5 آبان 99 ” همراه مابودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا