تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99  ، با سلام خدمت همراهان زوم ارز و علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال . با تحلیل تکنیکال اتریوم در خدمت شما هستیم . روز گذشته با ریزش قیمت بیت کوین ، اتریوم هم جزو آلت کوین هایی بود که به شدت ریزش قیمت داشت . اینکه در ادامه برای اتریوم چه اتفاقی خواهد افتاد بسیار بستگی به رفتار بیت کوین دارد .

محدوده های حمایتی که برای اتریوم  در ادامه نام برده می شود ، همگی نقاط مناسبی برای خرید پله ای و ورود مجدد به بازار است . اولین محدوده حمایتی اتریوم 1500-1550 دلار است .  در صورتی که این محدوده ازدست برود ، ممکن است تا کف کانال صعودی یا 1445 دلار ریزش قیمت داشته باشد . اگر بیت کوین ریزش قیمت شدید تری داشته باشد قطعا دیدن سطوح 1200 دلار هم دور از ذهن نخواهد بود که در این صورت کاملا کانال صعودی از بین رفته و بازار اتریوم به شدت خطرناک خواهد شد . در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را در بازه های زمانی مختلف بررسی خواهیم کرد ، با ما همراه باشید .

تحلیل تکنیکال ویدیویی اتریوم امروز 5 اسفند 99

 

 


تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 5 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99
تحلیل اتریوم 99.12.5

میانگین متحرک 50 ، محدوده حمایتی ای را در سطح 1450 دلار تشکیل داده است ، در صورتی که کندل روزانه همچنان داخل کانال صعودی بسته شود ، می توان به ثبات قیمت اتریوم در همین محدوده و یا حتی رشد امیدوار بود ، در غیر اینصورت بازهم احتمال ریزش وجود دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 3 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99
تحلیل اتریوم 99.12.5

اتریوم حتی خط میانی کانال صعودی هم شکسته شده است ، شاخص RSI نیز تا محدوده 30 ریزش داشته است ، حرکت این شاخص به سمت بالا در نوع خود می تواند سیگنال خرید کوتاه مدت باشد . اما به طور کلی اتریوم در شرایط مساعدی قرار ندارد و تا زمانی که بیت کوین ریزش داشته باشد ، به ریزش قیمت خود ادامه خواهد داد .


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99

محدوده 1445 دلار به شدت حمایت مهمی است ، در صورتی که این محدوده حمایتی از دست برود ، کاملا از کانال صعودی خارج خواهیم شد و این موضوع برای اتریوم اصلا خوشایند نخواهد بود .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 5 اسفند 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب:


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا