تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400، اتریوم روز گذشته را در حالی سپری کرد که به طور کلی روندی مشابه بیت کوین شد، ابتدا شاهد کاهش قیمت این ارز تا محدوده 2150 دلار بودیم و اتریوم به خوبی حمایت خط روند صعودی را حفظ کرد. بعد از رسیدن به خط روند صعودی تا حدی بازیابی شد. با توجه به اینکه اتریوم دوباره هم بستگی زیادی با بیت کوین پیدا کرده است بنابراین رفتار آن این روزها بسیار وابسته به بیت کوین است.

سلام کریپتو

ارز دیجیتال اتریوم دو سطح پشتیبانی مهم در محدوده 2140 و 2185 دلار دارد که اگر  این سطوح را از دست بدهد احتمال ریزش قیمت تا 2084 دلار هم وجود دارد، اولین سطح مقاومتی پیش روی اتریوم محدوده 2285 دلار است که اگر بتواند بر ان غلبه کند هدف بعدی 2310 دلار خواهد بود.در ادامه این مقاله نمودار قیمت اتریوم را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400

اینکه اتریوم تا اینجا حمایت خط روند صعودی را حفظ کرده و همچنان در کانال صعودی قرار دارد، اتفاق خوبی برای این ارز است، اما شاخص RSI همچنان در شرایط خوبی قرار ندارد و اوضاع همچنان ناپایدار است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 4 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400

امروز و نوع بسته شدن کندل هفتگی تا حد زیادی رفتار اتریوم را در هفته پیش رو تعیین خواهد کرد. اگر کانال صعودی حفظ شود همچنان می توان به رشد امیدوار بود اما به این زودی انتظار بازگشت بازار و رشد سریع را نداریم.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 5 اردیبهشت 1400 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا