تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 324 دلار است. اتریوم بعد از دوباره گذشتن و برگشتن از مقاومت 321 دلار در حال حاضر باز هم از آن عبور کرده است.اگر به روند مثبت و صعودی خود ادامه دهد انتظار افزایش قیمت تا حدود 354 دلار را هم خواهیم داشت. البته در محدوده 350 دلار یک مقاومت قوی دیده می شود  .اتریوم روز گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش 7.31% داشته است.شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان از شرایط عالی و صعودی برای اتریوم دارد.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

با توجه به تصویر بالا خطوط ichimocu نشان دهنده افزایش قیمت اتریوم هستند همچنین با ایجاد شدن فاصله مناسب بین نمودار قیمتی و ابر کومو این افزایش قیمت تایید می شود.اندیکاتور sar نیز با قرار گرفتن زیر نمودار مانند چندروز اخیر همچنان صعود قیمت را برای اتریوم پیش بینی می کند.اندیکاتور cci نیز در سطح مناسبی قرار گرفته و نشان می دهد تریدرها می توانند در شرایط فعلی اتریوم ترید امنی داشته باشند.


اندیکاتور rsi در تایم فریم روزانه همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در محدوده بسیار مناسب قرار گرفته و نشان از بازار مثبت ترید دارد.اندیکاتور adx صعود پرقدرت اتریوم دارد و اندیکاتور macd در تایید این دو اندیکاتور سیگنال خرید را در تایم فریم روزانه اعلام می کند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 5 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99


در تایم فریم 4 ساعته نیز اندیکاتورهای rsi و adx صعود قیمتی را گزارش کرده اند و اندیکاتور macd در تایم فریم 4 ساعته نیز با اعلام سیگنال خرید نشان دهنده از بازار صعودی برای اتریوم است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99

با توجه به بررسی روند نمودار قیمتی اتریوم و اندیکاتور ها پیش بینی سایت زوم ارز این است که اتریوم هنوز به رشد قیمت خود ادامه می دهد و این روند مثبت و صعودی را حفظ می کند.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 6 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا