تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 ، در 24 ساعت گذشته اتریوم 346 و 362 دلار در نوسان بود.اگر اتریوم بتواند قیمت را بالای خط حمایت 353 دلار نگه دارد،تارگت بعدی 369 دلار خواهد بود،اما اگر دوباره به محدوده حمایتی زیر 353 دلار وارد شود،احتمال ریزش قیمت تا 331 دلار وجود دارد.البته ناگفته نماند که حرکت بیت کوین به شدت روی اتریوم تاثیر گذار است.در ادامه نمودار شمعی اتریوم در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 6 مهر 99

تایم فریم روزانه

کندل های رورانه اخل ابرکومو قرار گرفته اند،دو خط conversion و baseline هنوز در شرایط خوبی نیستند،شاخص SAR بالای کندل های روزانه است و هنوز یک روند نزولی را نشان میدهد.

تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 در تایم فریم روزانه
تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 در تایم فریم روزانه

کندل های روزانه در حال بازگشت به بالای خط روند صعودی هستد،دو خط مکدی و سیگنال در شرایط حساسی قرار دارند،شاخص SAR وضعیتی خنثی را نشان میدهدومیانگین متحرک باندبولینگر پایین کندل های روزانه قرار گرفته و به نوعی سیگنال خرید داده است.پهنای باند یک بازار رینج را نشان می دهد.


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 در تایم فریم هفتگی
تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم 4 ساعته به نظر میرسد خط روند نزولی شکسته شده است اما برای اینکه مطمئن شویم این شکست واقعی ست باید ببینیم قیمت بالای این خط تثبیت می شود یا خیر!دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتا خوبی هستند.شاخص RSI از سرعت گرفتن روند صعودی خبر میدهد.دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی هستند،ولی کندل ها هنوز درگیر ابرکومو هستند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی - امروز 3 آبان ماه 1399

نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99

اگردر تایم فریم 4 ساعته شکست خط روند نزولی واقعی باشد و قیمت بالای این سطح تثبیت شود،میتوان گفت اتریوم حرکت صعودی دیگری را اغاز کرده است،اما اگر این شکست موقتی باشد،احتمال ریزش تا حمایت 353 دلار وجود دارد.باید به این نکته توجه کنیم که حرکت بیت کوین به شدت روی اتریوم تاثیر گذار است و هرگونه حرکت ناگهانی بیت کوین روی این ارز نیز اثر خواهد گذاشت.

صرافی ایرانی کارت

این تحلیل صرفا نظر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 6 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫9 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا