تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99 ، با ریزش بیت کوین در روز گذشته، اتریوم نیز تا ۳۸۲ دلار ریزش داشت اما خریداران از این محدوده حمایت کردند و قیمت کنونی این ارز ۳۹۳ دلار است. اولین محدوده حمایتی اتریوم در صورت کاهش قیمت، سطح  ۳۸۶ دلار است. اگر  در این محدوده هم حمایت نشود احتمال ریزش تا ۳۷۶ دلار وجود دارد. با توجه به اینکه اتریوم به زیر ۴۰۰ نزول کرد، پس اولین مقاومتی که سد راه اتریوم  است ۳۹۷ دلار است. اینکه ادامه روند اتریوم به چه شکل خواهد بود بسیار وابسته به بیت کوین است. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 6 آبان 99

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه کندل روزانه داخل ابرکومو قرار گرفت که نشان‌دهنده بی روندی در بازار است. خط conversion ایچیموکو نیز در با کندل ها برخورد کرده، اما نمی‌توان به‌طورقطع گفت که سیگنال فروش داده است.

تحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.6

دو خط مکدی و سیگنال باهم برخورد کردند و به‌نوعی سیگنال فروش داده‌اند. شاخص MOM کمی بالاتر از سطح ۰ و موازی آن درحرکت است. میانگین متحرک 9 روزه درگیر کندل ها شده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 02-02-99

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99
تحلیل اتریوم 99.8.6

در تایم فریم ۴ ساعته دو خط مکدی سیگنال اصلاً در شرایط خوبی نیستند. شاخص MOM نیز تا پایین سطح ۰ سقوط کرده است. میانگین متحرک ۹ روزه نیز روندی نزولی را نشان می‌دهد.


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99

اتریوم در تایم فریم ۴ ساعت اصلاً در شرایط خوبی نیست. اگر بازهم گاوها بتوانند قیمت را تا بالای سطح ۳۹۷ دلار ببرند، احتمال صعود قیمت تا بالای سطح ۴۰۰ وجود دارد. در غیر این صورت احتمال ریزش تا ۳۷۶ دلار وجود دارد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 6 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا