تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99 ، با ریزش قیمت بیت کوین، اتریوم نیز دچار کاهش قیمت شدیدی شد و تا حمایت ۵۰۶ دلار ریزش داشت. افرادی که به رشد قیمت اتریوم اعتقاددارند از این کاهش قیمت استفاده کردند و اقدام به خرید این ارز کردند و تا حدودی باعث بازیابی قیمت تا محدوده ۵۳۰ دلار شد. در این محدوده اتریوم دو مقاومت مهم در ۵۳۵ دلار و 580 دلار خواهد داشت. محدوده حمایتی مهم نیز ۵۱۳ دلار است. اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد، اصلاح قیمت اتریوم نیز متوقف خواهد شد و دوباره حرکت صعودی خود را آغاز خواهد کرد .نسبت به روز گذشته دامیننس اتریوم کاهش داشته است دقیقاً برعکس دامیننس بیت کوین! اما هنوز دامیننس اتریوم در نوع خود رقم بزرگی است و جای نگرانی نیست! احتمال رشد دوباره اتریوم تا پایان هفته یعنی یکشنبه وجود دارد. در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آنها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 6 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم خط conversion ایچیموکو با کندل روزانه برخورد کرده و اگر کندل پایین این خط بسته شود نشانه خوبی نخواهد بود.

تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.6

شاخص RSI سطح ۷۰ را به سمت پایین شکست که به‌نوعی سیگنال فروش استمیانگین متحرک ۹ روزه نیز با کندل برخورد کرده اما هنوز نمی‌توان در مورد سیگنال آن نظر قطعی داد باید ببینیم کندل کجای این خط بسته خواهد شد. خط روند صعودی در این تایم فریم خیلی  خوب حمایت شد و هنوز بالای خط روند صعودی قرار داریم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.6

در این تایم فریم، یکی از خطوط روند صعودی شکسته شد اما دیگری خیلی خوب حمایت شد. شاخص RSI وضعیت خوبی ندارد و حتی سطح ۴۰ را به سمت پایین شکسته است. میانگین متحرک ۹ روزه نیز بالای کندل ها قرار دارد و فعلاً وضعیت مساعدی را نشان نمی‌دهد.


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99

حمایت کلیدی اتریوم سطح ۵۱۳ دلار است. اگر گاوها موفق شوند مقاومت ۵۳۵ دلار را به‌طور کامل شکست دهند، می‌توانیم بگوییم دوباره حرکت صعودی خود را آغاز کرده است. فراموش نکنید که روند بلندمدت اتریوم همچنان صعودی است.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 6 آذر 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLouC


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا