تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99 ، روز گذشته اتریوم موفق شد که اوج قیمت (ATH) جدیدی را در سطح 1475 دلار به ثبت برساند ، با توجه به اینکه اتریوم در این لحظه با قیمت 1430 دلار در حال معامله شدن است و تا حدی اصلاح قیمت داشته اما تا زمانی که بالای حمایت 1360 دلار هستیم ، احتمال ادامه روند صعودی و رشد قیمت در اتریوم وجود دارد و به هر حال اتریوم در 3 روز گذشته رشد خوبی داشته و احتمال اصلاح قیمت نیز تاحدی وجود دارد ، این موضوع بستگی به حجم معاملات و حمایت خریداران از سطوح قیمتی بالا ، دارد . قطعا در این لحظه اصلی ترین سطح مقاومتی اتریوم 1450 دلار است ، در صورتی که این سطح شکسته شود ، احتمال رشد تا 1475 و بعد 1500 دلار  وجود دارد . به هر حال شاید در کوتاه مدت مثلا چند ساعت آینده این سطوح را نبینیم ، اما تا زمانی که بالای سطح 1360 دلار قرار داریم ، مشاهده این سطوح دور از ذهن نیست . ارز دیجیتال اتریوم در ماه فوریه در CME لیست خواهد شد و این موضوع می تواند یک خبر فاندامنتال خوب برای این رمزارز محبوب باشد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال ویدیویی اتریوم امروز 6 بهمن 99

 

 

 


تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 6 بهمن 99

تایم فریم روزانه

خط conversion ایچیموکو دوباره سیگنال خریده و در شرایط خوبی قرار دارد ، کندل های روزانه نیز بالای ابرکومو در نوسان هستند ، البته فراموش نکنید که سیگنال های این اندیکاتور در تایم فریم بلند مدت ، تا حد زیادی تاخیری است .

تحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.6

در تصویر بالا نمودار تایم فریم روزانه اتریوم را مشاهده می کنید ، این ارز همچنان در یک کانال صعودی قرار دارد ، سقف کانال برای امروز اجازه رشد تا 1500 دلار را می دهد ، باید ببینیم آیا در تایم فریم های کوچک تر حجم معاملات کافی برای این رشد تامین خواهد شد یا خیر ، در صورتی که روند تغییر پیدا کند و اتریوم ریزش قیمت داشته باشد ، اولین سطح حمایتی مهم 1360 دلار است ، در صورتی که این محدوده حمایتی از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا 1275 دلار وجود دارد . شاخص RSI همچنان شرایط خوبی دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 17 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.6

اتریوم با شکست خط روند نزولی ، به بالای خط روند صعودی که پیش تر آن را شکسته شود ، صعود کرد . شاخص RSI در حال حاضر شرایط خوبی دارد و تقریبا روی سطح 60 است . حجم معاملات کندل جدید نسبت به قبلی کمی کاهش داشته ، بنابراین احتمال درجا زدن قیمت در این سطوح در کوتاه مدت وجود دارد . اما تا زمانی که اتریوم کانال صعودی را حفظ می کند ، می تواند در بلند مدت بازهم سود ده باشد .


نمودار دامیننس اتریوم

دامیننس اتریوم 99.11.6
دامیننس اتریوم 99.11.6

سهم اتریوم از بازار یا همان دامیننس نسبت به روز گذشته رشد خوبی داشته و این رمزارزمحبوب هم اکنون 16.6 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است .


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99

اتریوم همچنان در کانال صعودی قرار دارد ، اگر بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشد ، این ارز همچنان می تواند رشد کند . ممکن است اتریوم در کوتاه مدت اصلاح قیمت داشته باشد ، اما تا زمانی که در کانال صعودی است ، رشد آن ادامه دار خواهد بود .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 6 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا