تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 315 دلار است.اتریوم طی روزگذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک کاهش 1.05%- داشته است.اتریوم یک صعود قیمتی قوی داشت و اکنون به نظر می رسد در حال اصلاح قیمت است. شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم هنوز شرایط مناسب و احتمالا صعودی را برای اتریوم گزارش می کند.اتریوم اگر در جهت اصلاح قیمت حرکت کند اولین تارگت قیمتی برای آن 293 دلار است و اگر همچنان بخواهد روند صعودی داشته باشد اولین تارگت برای آن 221 دلار خواهد بود.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

با توجه به تصویر بالا اندیکاتور ichimocu بر اساس نحوه قرار گیری خطوط و فاصله ابر کومو تا نمودار قیمتی ،افزایش قیمت را برای اتریوم نشان داده است.اندیکاتور sar نیز در تایم فریم روزانه صعود قیمت اتریوم را پیشبینی کره است.


همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اندیکاتور rsi بالاتر از سطح 70 حرکت می کند و این نشان دهنده شرایط مطلوب برای ترید در مارکت اتریوم است.خط روند روزانه اندیکاتور cci اتریوم را در مسیر یک خط حمایت نشان می دهد که اگر توسط این خط حمایت نشود احتمال ریزش قیمت برای اتریوم وجود دارد.اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال خرید اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 22 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99


در تایم فریم 4 ساعته اندیکاتور rsi به نزدیک سطح 50 رسیده اما هنوز کاملا منطبق آن قرار نگرفته است.و خط روند 4 ساعته اندیکاتور cci نشان می دهد که روند صعودی شکسته شده و طی 4 ساعت آینده شاهد اصلاح قیمت اتریوم خواهیم بود.اندیکاتور macd نیز در تایم فریم 4 ساعته سیگنال فروش اعلام کرده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99

در بررسی های انجام شده مشخص شد قیمت اتریوم در تایم فریم های کوتاه تر از روزانه اصلاح قیمت را تجربه می کند .اما به طور کلی در تایم فریم روزانه افزایش قیمت خواهیم داشت.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 8 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا