تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 9 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 9 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 314 دلار است.اتریوم روز گذشته یک کاهش قیمت 0.37% داشته است.اتریوم برای سومین بار پیاپی از مقاومت 321 دلار عبور کرد اما دوباره به محدوده 315 دلار بازگشت.در صورتی که روند صعودی را ادامه دهد اولین تارگت برای ان 321 دلار خواهد بود و اگر نزول قیمت پیش گیرد احتمالا تا 293 دلار کاهش قیمت خواهیم داشت.شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان می دهد این ارز دوباره افزایش قیمت خواهد داشت.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور ichimocu صعود قیمت و بازار سبز را گزارش کرده و اندیکاتور sar نیز در تایید آن افزایش قیمت را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.


اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال خرید چندروز اخیر را حفظ کرده و اندیکاتور rsi بالاتر از خط 70 به روند ادامه می دهد که نشانه مثبتی برای مارکت اتریوم خواهد بود. اندیکاتور cci که تا بالاتر از سطح 100 نیز حرکت کرده بود اکنون به سطح 100 برگشته و روی آن قرار گرفته است.اندیکاتور های cci و macd در تایم فریم 4 ساعته اصلاح قیمت اتریوم را گزارش کرده اند.

تحلیل اتریوم امروز 9 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 9 مرداد 99

در تایم فریم 4 ساعته انتظار اصلاح قیمت را برای اتریوم داریم .اما روند کلی روزانه آن مثبت است.توصیه می کنیم طی 4 ساعت آینده برای خرید مکث کنید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 آذرماه 1399

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 9 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا